به گزارش خبرنگار برنا از همدان، محمد خیراندیش با اعلام این خبر، افزود: ۲ مرکز تجمیعی برای تزریق واکسن در شهرستان همدان پیش بینی شده که ۱۶ تیم در ۲ نوبت صبح و بعد از ظهر مرکز شهید سلیمانی و هشت تیم در مرکز آموزش بهورزی واقع در خواجه رشید نسبت به تزریق واکسن حتی در روزهای تعطیل هم اقدام می کنند.

وی از آغاز واکسیناسیون کرونا برای متولدین ۱۳۴۰ و قبل از آن خبر داد و اظهار داشت: ثبت نام و فراخوان انجام واکسیناسیون کرونا در گروه سنی ۶۰ سال به بالا تنها از طریق سامانه salamat.gov.ir امکان پذیر است.

رییس مرکز بهداشت شهرستان همدان گفت: ثبت نام کنندگان در این سامانه باید منتظر پیامک نوبت شامل زمان و مکان مراجعه بمانند و از مراجعه بدون نوبت به پایگاه‌های واکسیناسیون خودداری کنند.

خیراندیش تاکید کرد: در صورت مراجعه افراد مشمول این برنامه، بدون ثبت نام و دریافت پیامک نوبت دهی، امکان انجام واکسیناسیون برای آنها وجود ندارد همچنین مراجعه کنندگان باید کرات ملی به همراه داشته باشند.

وی بیان کرد: برای جوامع هدف از جمله کادر بهداشت و درمان، بیماران خاص و افراد زیر پوشش بهزیستی و نظام پزشکی تیم های سیار پیش بینی شده تا واکسن کرونا برای آنها تزریق کنند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: