به گزارش خبرنگار برنا از همدان، علیرضا شهبازی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دولت در قالب کمک و جبران کم‌کاری‌ها امکاناتی را در اختیار دامداران قرار دهد.

وی گفت: در شرایط کنونی برخی دنبال عدم تعادل در بازار نهاده‌های دامی هستند که باید با آنان برخورد شود.

شهبازی تصریح کرد: در صورت کم‌توجهی به مسائل دامداران، مشکلات زیادی دامنگیر کشور می شود و ما در آینده به واردکننده محصولات دامی تبدیل خواهیم شد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تاکید کرد: دولت در شرایط کنونی که وضعیت سختی برای دامداران به‌وجود آمده در قالب کمک و جبران این مسائل باید امکاناتی را در اختیار آنان قرار دهد.

وی در خصوص گرانی نهاده‌های دامی، بیان کرد: نمایندگان مجلس به دنبال حل مشکل هستند و در این رابطه به وزارت جهاد کشاورزی هم تذکر داده‌اند ضمن اینکه تا حل مشکل موضوع را رها نخواهیم کرد.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت مشکلات یاد شده، هفته آینده با ملاقات با وزیر جهاد کشاورزی از نزدیک خواستار توجه جدی‌تر آنان به رفع مسائل و تنگناهای دامداران خواهم شد.

شهبازی خاطرنشان کرد: برخی از فضای موجود برای تامین منافع خود سوء استفاده کرده و نمی گذارند بازار نهاده‌های دامی به تعادل برسد که لازم است با آنان برخورد شود.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: