به گزارش خبرنگار برنا از همدان، حمید سیفی در آیین تکریم و معارفه جمال لطیفی سرپرست سابق و خدرویسی سرپرست معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان که پیش از ظهر امروز برگزار شد با بیان اینکه بالاترین سرمایه هر شخص سلامت روح و جسم است، گفت: خوشحالیم که طی مدت تصدی همکار ارجمند آقای لطیفی شاهد تلاش و خدمات شبانه‌روزی در این حوزه بودند و همواره هدفی جز خدمت برای اعتلای جایگاه ورزش و جوانان نداشته و ندارند.

وی با بیان اینکه فعالیت در حوزه جوانان مسئولیتی خطیر است که باید با مطالعه و مشاوره فراوان همراه باشد، گفت: یکی از موارد مهمی که در حوزه جوانان استان همدان از گذشته‌ها تا کنون مغفول مانده بحث عدم شناسایی ظرفیت‌ها و توانمندی جوانان استان و تلاش برای جذب ایشان در بدنه دستگاه‌های اجرایی است لذا باید در گام نخست این عزیزان شناسایی و ظرفیت‌شناسی شوند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با بیان اینکه باید در حوزه جوانان به برندسازی بپردازیم، گفت: اندیشه‌های مثبت انسان را به سمت رویدادهای مثبت هدایت می‌کند لذا همواره باید این مهم را در تمامی امور نصب العین قرار دهیم.

وی تصریح کرد: ظرفیت‌های ورزشی تنها به‌واسطه برنامه‌های ورزشی جذب نمی‌شوند بلکه می‌توان از طریق حوزه معاونت جوانان در راستای جذب و استعدادیابی نوجوانان و جوانان نیز پرداخت.

سیفی با تاکید بر اینکه کیفی سازی اقدامات باید در دستور کار همه پرسنل اداره کل قرار بگیرد، گفت: تمامی معاونین و رؤسای ادارات شهرستان‌ها موظف هستند گزارش ماهانه از فعالیت‌های خود ارائه کنند تا نقشه راه را بر اساس نقاط ضعف و قوت ترسیم کنیم.

در ادامه نیز مهدی مرادی رفعت ضمن تبریک عید قربان و غدیر، گفت: حوزه جوانان از کارشناسان فعال و توانمندی برخوردار است که امیدواریم در راستای تعالی اهداف سازمان بکار گرفته شوند.

معاون پشتیبانی و توسعه اداره کل ورزش و جوانان استان همدان با بیان اینکه باید توانمندی‌ها را بالا ببریم، گفت: جلسات هفتگی معاونت جوانان با جوانان و سازمان‌های مردم‌نهاد باید در دستور کار باشد تا بتوانیم در امر ظرفیت‌سازی موفق باشیم.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: