به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، سید اسماعیل صفوی‌زاده با بیان اینکه یکی از اقدامات مهم اداره کل راهداری آسفالت محورهاست، انجام آسفالت محور ملایر ـ توره لکه‌گیری و روکش از ابتدای حوزه ملایر تا نرسیده به پل جوراب با 2 میلیارد تومان را از جمله اقدامات دانست.

وی افزود: کل آسفالت ریخته شده در طول محورها بدون محاسبه آسفالت پیمانکار ملایر ـ توره 995 تن بوده که توسط نیروهای راهداری انجام شده است. 

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ملایر با اشاره به عملکرد اداره در تیرماه بیان کرد: لکه‌گیری آسفالت محورهای اصلی و فرعی و روستایی، ترمیم تابلوهای محور اصلی، ساماندهی گاردریل‌های شکسته محورهای شهرستان، بازسازی پل گنجاب با 38 میلیون تومان، احداث پل هزار جریب، شانه‌سازی محورهای اصلی و روستایی، احداث پل روستایی بوربور به قشلاق قباد، تعریض راه و پل های روستایی نهنجه؛ ایمن‌سازی گردنه آبدر با نیوجرسی برای جلوگیری از رانش کوه و جمع‌آوری تابلوهای غیر مجاز از جمله اقدامات بوده است.

وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه 6 مجتمع خدماتی رفاهی در دست احداث است گفت: این مجتمع‌ها شامل مجتمع اختصاصی ایران‌زمین با محوریت CNG و تسهیلات پرداختی 2 میلیارد تومان با پیشرفت 70 درصدی، مجتمع «طلوع» با 300 میلیون تومان و پیشرفت 90 درصدی و مجتمع «اسلام‌آباد» با 1.5 میلیارد ریال و پیشرفت 80 درصد است.

صفوی‌زاده از احداث مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی رهسپاریان (محور آورزمان) با 2 میلیارد تومان و پیشرفت 70 درصدی خبر داد و تصریح کرد: مجتمع خدماتی ابتدای محور اراک «متین‌پور» با پیشرفت فیزیکی 20 درصد و مجتمع بین‌راهی با محوریت موتوری روبروی بهشت هاجر با پیشرفت 20 درصد تسهیلات از دیگر مجتمع‌های در دست احداث است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: