به گزارش خبرگزاری برنا از همدان ،مصطفی آزادبخت بعدازظهر شنبه در جلسه ستاد اربعین استان همدان با تاکید بر استقرار موکب‌ها در مکان‌های مناسب و به دور از خطر عنوان کرد: تاکنون سی و پنج هزار نفر از مردم همدان برای حضور در مراسم اربعین حسینی در سامانه سماح ثبت نام کرده اند..

آزاد بخت عنوان کرد :میزبانی از زائران اربعین حسینی به ویژه در مسیر برگشت از   23 مهرماه آغاز شده و عملا اولین گروه از زائران   24مهرماه برای بازگشت به شهرهای خود وارد همدان می‌شوند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان اظهار داشت: تا کنون   155 هزار نفر از خراسان رضوی،   70 هزار نفر از مازنداران،   12 هزار نفر از خراسان شمالی،  25 هزار نفر از گلستان، و   70 هزار نفر از استان قم در سامانه سماح ثبت نام کرده‌اند که پس از مراسم اربعین برای بازگشت به شهرهایشان به استان همدان می‌آیند.

آزادبخت با تاکید بر اینکه دبیرخانه ستاد اربعین باید یک نفر را برای گزارش‌دهی و مستندسازی اقدامات تعیین کند، گفت: برخی سازمان‌ها در ارائه خدمات کم‌کاری دارند

وی با بیان اینکه اصحاب رسانه نقش ویژه‌ای در اطلاع‌رسانی دارند خواستار انعکاس به موقع خدمات استان همدان در ایام اربعین شد

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: