به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ ذبیح‌الله پورشیب، عضو تیم‌ملی کاراته درباره سالگرد تاسیس موزه ورزش در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: سالهاست که ورزشکاران ایران در میادین مختلف افتخارات و مدال‌های گوناگونی را به دست می‌آورند که نیاز بود در چنین جایی این افتخارات در دید عموم قرار بگیرد‌. در کل ایده خوبی بود و کمیته‌ ملی‌المپیک در این زمینه کار مهم و بزرگی را انجام داد. به هر حال اینکار می‌تواند انگیزه ورزشکاران جوان را بالا ببرد و از طرفی یک یادآوری است که هم پیشکسوتان ورزشی را به خوبی بشناسیم و هم از عملکرد آنها انگیزه بگیریم.

او با اشاره به تعویق یکساله المپیک گفت: المپیک مهمترین رویداد ورزشی دنیاست که حالا با یکسال تعویق مواجه شده اما شرایط برای همه یکسان است و این مسئله را به فال نیک می‌گیریم. امیدوارم به هر جهت از این فرصت استفاده کنیم و انشاالله نمایندگان ایران هم بتوانند نتایج خوبی را به دست بیاورند.

قهرمان جهان درخصوص شانس کسب سهمیه گفت: با شیوع کرونا متاسفانه فدراسیون جهانی کاراته عجولانه ‌ترین تصمیم را گرفت و بر اساس رنک سهمیه را تقسیم کرد که بعد هم سریع پشیمان شد اما اتفاقی است که افتاده و اگر انتخابی‌ها برگزار شود دوباره می‌توانیم شانس خودمان را امتحان کنیم. 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: