به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان، معتمدی در ابتدای جلسات پیرامون تشکیل جلسات و اهداف آن توضیحاتی ارائه نمود و بر توسعه ورزش های ناشنوایان در ابعاد همگانی و استعدادیابی، برگزاری دوره های آموزشی مربیان و ورزشکاران و استفاده از اسپانسر در انجمن های ورزشی تاکید نمود. در اولین جلسه امروز  مجتبی دانشفر سرپرست انجمن شطرنج، گزارشی از فعالیت‌های 6 ماهه انجمن و نتایج ورزشکاران شطرنج آقایان و بانوان ناشنوایان ارائه نمود.

در دیگر جلسه عباس آقاکوچکی رئیس انجمن بسکتبال به همراه دبیر انجمن و سرمربی تیم ملی حضور یافتند و ضمن تشریح چارت انجمن، اقدامات انجام شده در سال های گذشته را تشریح نمودند. در آخرین جلسه امروز با سرپرست دبیری فدراسیون محمدرضا لویی مقدم رئیس انجمن جودو ناشنوایان گزارشی جامع  از فعالیت ها و مدال آوری جودوکاران ناشنوا ارائه نمود.

تعامل با سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور، تعمیم، گسترش و همگانی شدن رشته های فعال ناشنوایان در سطح کشور، ایجاد سامانه اطلاعاتی جامع انجمنها، فراهم شدن شرایط اسپانسر و بازبینی ایاب و ذهاب ورزشکاران از مصوبات جلسات امروز بود. در جلسات امروز زهرا داودی (نایب رئیس بانوان)، علیرضا بسیح (سرپرست کمیته فنی)، سعید سلگی (مسئول هماهنگی انجمنها)، طاهره ابراهیمی (مسئول روابط عمومی) و نجمه اسفندیاری (دبیر جلسات) حضور داشتند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: