به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ اکبر میثاقیان، سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی، در رابطه با برگزاری دیداری دوستانه مقابل تیم نفت مسجدسلیمان گفت: با برگزاری این بازی خواستیم سطح آمادگی تیم‌مان را محک بزنیم که خداراشکر بازی خوبی بود. نفت مسجدسلیمان هم تیم بسیار خوبی است و ما مقابل آن‌ها عملکرد قابل قبولی از خود نشان دادیم. بچه‌ها در این بازی خیلی تلاش کردند و از لحاظ روحی روانی هم اگر بتوانیم آن‌ها را شارژ کنیم، شرایط خیلی بهتر می‌شود. فقط برای همین یک بازی به تهران آمدیم و دوباره به شهر خودمان برخواهیم گشت چون همین یک بازی کافی است.

وی ادامه داد: من قبلا هم در ملوان بودم و این تیم را دوست دارم، به همین دلیل دوباره انتخاب کردم کنار ملوانی‌ها باشم و به آن‌ها کمک کنم. هدف اصلی ما این است که همه دست به دست دهیم تا تیم سقوط نکند و نگهش داریم چون در حال حاضر شرایط خطرناکی در جدول دارد. به رتبه و عنوان فکر نمی‌کنیم همین که تیم در لیگ بماند، خودش یک موفقیت بزرگ محسوب می‌شود.

میثاقیان اظهار داشت: ان‌شاءالله پس از پشت سر گذاشتن این دوران کرونایی، شرایط خوب می‌شود و هیجان دوباره به فوتبال بازخواهد گشت. اما قرارداد من با ملوان فقط تا پایان همین فصل است و باید ببینیم پس از آن چه خواهد شد. در حال حاضر قرار نیست بازیکن جدیدی به تیم اضافه کنیم و لیست بسته شده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: