به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، متن پیام تبریک دکتر مسعود سلطانی‌فر به شرح زیر است.

بسم الله الرحمن الرحیم

فرارسیدن هشتم تیر سالروز آغاز فعالیت رادیو ورزش را به همه مدیران، مسئولین، پرسنل و دست‌اندرکاران و تهیه کنندگان برنامه‌های مختلف رادیو ورزش تبریک و تهنیت عرض می‌کنم. امیدوارم که در سال جدید فعالیت‌های این رادیو مثل گذشته ادامه یابد و ما بتوانیم تعامل بسیار خوبی بین مدیران عرصه ورزش کشور در ستاد، استان‌ها و فدراسیون‌ها با مدیران رسانه‌های مختلف از جمله رادیو ورزش داشته باشیم و با حضور کارشناسان دلسوز، خبره و مجرب روز به روز بر سطح آگاهی‌های مردم در زمینه ورزش کشور و ورزش جهان بکوشیم.

من همواره تاکید کردم که مدیران ما در ستاد، استان‌ها و فدراسیون‌ها همیشه تعامل جدی با رسانه هارا داشته باشند، به ویژه رادیو ورزش که می‌تواند نقش مهمی در رشد و توسعه ورزش کشور ایفا کند و برای همه عزیزان در این رسانه آرزوی موفقیت دارم و اعلام می‌کنم که کماکان آماده هستیم در مباحث کارشناسی و سایر برنامه‌های دیگر حضور مدیران مختلف و کارشناسان وزارت ورزش و جوانان را داشته باشیم تا بتوانیم برنامه‌های بهتری را به مردم ارائه دهیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: