به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ شاگردان مجتبی سرآسیایی که در کورس کسب سهمیه آسیایی قرار دارند، در شروع دوباره لیگ برتر پیروزی ارزشمندی به دست آوردند و توانستند با یک بازی بیشتر از سپاهان حداقل برای 24 ساعت در رده دوم جدول قرار بگیرند.

چهره مهم دیدار شب گذشته شهرخودرویی ها سیدمهدی رحمتی بود. او که به همراه محمدرضا خلعتبری و محمد قاضی از باتجربه های شهرخودرو است، نقش مهمی در موفقیت دیشب این تیم داشت. مهدی رحمتی که امسال با جدایی از استقلال به شهر مورد علاقه اش مشهد رفت، در جایگاه دوم این تیم در جدول رده بندی تاثیر چشمگیر و غیرقابل انکاری داشته است.

کاپیتان سال های گذشته استقلال با وجود اینکه در 39 سالگی به سر می برد، همچنان توانایی هایش در دروازه بانی را به رخ می کشد. او در دیدار شهر خودرو و پدیده چند دفع توپ استثنایی را انجام داد و توپ را از روی خط دروازه تیمش بیرون کشید که زیباترین آن، روی ضربه کات‌دار قاسم حدادی فر رخ داد. روی ضربه پنالتی ذوبی‌ها هم مهدی رحمتی، جهت توپ را عالی تشخیص داد اما در فاصله چند سانتی متری او، ضربه اسماعیلی‌فر به تیر دروازه خورد.

10

رحمتی توانست با مهار ضربه سر مهاجم بلند قامت ذوبی‌ها از روی 6 قدم در واپسین دقایق بازی، کلکسیون واکنش‌های خوبش را کامل کند و با سیوهای تاثیرگذار نشان دهد از آمادگی بدنی بالایی برخوردار است و همچنان در روزهای اوج به سر می برد.

مهدی رحمتی در شبی که خط دفاع شهرخودرو مثل بازی های گذشته عملکرد پراشتباهی داشت، توانست اشتباهات مدافعان تیمش را کاور کند و بردی ارزشمند را برای تیمش به ارمغان بیاورد که البته در کسب این برد سعید صادقی و محمدرضا خلعتبری هم نقش پررنگی را ایفا کردند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: