به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، نبی دهمرده رئیس هیئت کشتی استان سیستان و بلوچستان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون کشتی عنوان کرد: کلیه مربیان کشتی استان که فاقد بیمه تامین اجتماعی بودند را تحت پوشش بیمه کرده ایم که این موضوع باعث ایجاد انگیزه مضاعف در میان مربیان کشتی استان شده است.

وی در ادامه افزود: در جهت توسعه کشتی در حال عقد تفاهم نامه با اداره کل آموزش و پرورش سیستان وبلوچستان هستیم، همچنین با صدا و سیمای مرکز استان جهت تولید مستند و ایجاد برنامه تخصصی کشتی به تفاهم رسیده ایم.

دهمرده با اشاره به اهمیت لیگ کشتی گفت: آیین نامه و دستورالعمل های لازم برای برگزاری لیگ استانی در رده های سنی پایه آماده شده که به محض بازگشایی سالن های کشتی لیگ نیز آغاز خواهد شد.

رئیس هیئت کشتی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: ارتباط نزدیک با فدراسیون کشتی و هماهنگی هرچه بیشتر با برنامه ها و ایده های فدراسیون و استفاده از مدرسان در راستای ارتقای داوری و مربیگری در کشتی استان از جمله اولویت های کاری ماست.

دهمرده در پایان تصریح کرد: جذب حامی مالی و تامین منابع جهت اجرای برنامه ها  از برنامه های جدی ما است که در این زمینه نیز اقداماتی در دستور کار قرار گرفته است که با تحقق این موضوع و استفاده از ظرفیت های فکری اصحاب کشتی در استان، روزهای خوبی در انتظار کشتی سیستان و بلوچستان است.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: