به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ محمود فکری در نشست خبری پیش از دیدار مقابل فولاد خوزستان گفت: خیلی خوشحالم بعد از چندسال به نساجی و شهر خودم برگشتم. در حاضر در لیگ برتر هستیم و جا دارد مجددا به مردم این شهر و مازندران تبریک بگویم. حق مازندران است که در لیگ برتر تیم داشته باشد. امیدواریم با تلاش همه مجموعه شهری و استانی این تیم در لیگ برتر پرقدرت ظاهر شود و برای شهر و استان‌مان کسب اعتبار کند.

فکری ادامه داد: بعد از بازی با تراکتور تمرینات خوبی داشتیم. بچه ها روحیه خوبی را بعد از آن برد به دست آوردند. به بچه‌ها تذکر دادیم که غرور کاذب نداشته باشند و خودشان را کاملا آماده کنند. تمام مسائل شخصی و تمرینی را رعایت کنند تا برای بازی با فولاد آماده باشند تا بتوانیم بازی خوبی را ارائه بدهیم.

او تصریح کرد: نتیجه بازی مهم است اما مهمتر این است که بچه‌ها را آماده کردیم تا با تمام وجود بازی کنند و بعد از بازی ناراحت نباشند که می‌توانستند در یک صحنه خاص انرژی بیشتری بگذارند اما نگذاشتند. یعنی وجدانشان راحت باشد که تمام انرژی خودشان را گذاشتند و تمام تلاششان را کردند. هر نتیجه‌ای رقم بخورد، دست خداست. امیدواریم بازی خوبی برگزار شود و در نهایت طرفداران خوب نساجی و مردم خوب مازندران از نتیجه آن راضی باشند.

سرمربی نساجی مازندران در مورد مثبت شدن تست برخی از تیم‌ها مانند استقلال گفت: در تمرینات تمام تلاش‌مان را کردیم تا مشکلی برای بازیکنان و مجموعه تیم به وجود نیاید. در مجموع تابع تصمیم سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال هستیم. برای بازی فردا خودمان را آماده کردیم ولی به هرحال با توجه به اتفاقات به وجود آمده سازمان لیگ باید تصمیم بگیرد. اگر قرار است بازی‌ها تعطیل شوند، باید کامل تعطیل شوند. اگر قرار باشد بازی فردا برگزار نشود، نه کرونا برطرف می‌شود و نه بازیکنان افراد تیم‌ها که آسیب دیدند بابت کرونا به این زودی خوب می‌شوند.

فکری افزود:‌ شاید هفته‌های بعد هم بازی‌ها تعطیل شوند. یا تصمیم بگیرند که بازی‌ها کامل تعطیل شود یا برگزار شود. چون برای فصل آینده فرصتی نداریم. تیم‌ها و مربیان از بلاتکلیفی خارج شوند و بدانند که بازی‌ها برگزار می‌شود یا نه، اگر قرار باشد یک هفته بازی برگزار نشود و دوباره خودمان را آماده کنیم و در بلاتکلیفی بمانیم باعث خستگی و آسیب دیدگی مجدد بازیکنانمان می‌شود. امیدواریم سازمان لیگ تصمیم خوبی بگیرد تا همه بدانند چه کاره هستند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: