به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ محسن محمدسیفی، عضو تیم‌ ملی ووشو، در خصوص انتخاب امیر صدیقی به عنوان رئیس جدید فدراسیون ووشو اظهار کرد: امیر صدیقی هم جزو خانواده ووشو است که حدود 11 الی 12 سال در کنار ما بودند و امور بین‌الملل فدراسیون را انجام می‌دادند. انتخاب‌شان را به فال نیک می‌گیریم چون مطمئن هستم تمام مسیرهایی که دکتر علی‌نژاد هموار کرده بود را با تمام قدرت ادامه خواهند داد.

او در خصوص حواشی به وجود آمده توضیح داد: حدود چهار دوره دکتر علی‌نژاد با رای قاطع صددرصدی اعضای مجمع به عنوان رئیس فدراسیون ووشو انتخاب می‌شدند که این امر باعث شد اخیرا یکسری حواشی و البته سم پاشی‌های هم برای انتخابات شکل بگیرد که با برگزاری این انتخابات به تمامی آن حواشی‌ها خاتمه دادیم. هرچند به‌خاطر کرونا برگزاری این‌گونه مراسم‌ها خیلی مطلوب نیست ولی خوب شد که برگزار شد و فدراسیون از حالت بلاتکلیفی خارج شد.

دارنده مدال طلای جهان در پایان درباره آخرین وضعیت تمریناتش گفت: فعلا که هیچ اردو و مسابقاتی نیست و تا پایان سال 2020 هم هیچ رویدادی را در پیش نداریم. فقط تنها تمرکزمان روی لیگ است که آن‌هم هنوز مشخص نیست برگزار خواهد شد یا خیر اما به صورت انفرادی درخانه تمرین می‌کنم تا از آمادگی دور نباشم. برای لیگ هم همچنان از چین پیشنهاد دارم ولی فعلا تصمیم قطعی نگرفتم. 3

خبرنگار: فریبا جلیل خانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: