یونس امامی، عضو تیم‌ ملی کشتی آزاد، درباره احتمال شروع رقابت‌های لیگ کشتی از شهریور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا عنوان کرد: باید پذیرفت تنها راه درآمد کشتی‌گیران از همین رقابت‌های لیگ است و اگر بخواهیم آن را هم تعطیل کنیم واقعا نمی‌دانم یک کشتی‌گیر که کل زندگی‌اش را صرف ورزش حرفه‌ای کرده، چه باید کند؟ احساس می‌کنم اگر همه نکات بهداشتی و پروتکل‌ها رعایت شود، می‌توان لیگ را آغاز کرد ولی در غیر این صورت بعید می‌دانم.

او در خصوص عقد قرارداد با تیم دریاچه ارومیه توضیح داد: ارومیه تیم جوان ولی پر انگیزه‌ای دارد. امسال هم خوشبختانه اسپانسرهای خوبی به سمت کشتی آمدند که باعث شده انگیزه بازیکنان دوچندان شود. ما هم تلاش می‌کنیم نتیجه‌ای در خور تیم دریاچه ارومیه کسب کنیم که دل هواداران این استان و این تیم را شاد کرده باشیم.

دارنده مدال برنز جهان در مورد نحوه تمریناتش در روزهای کرونایی اظهار کرد: متاسفانه کرونای منحوس همه چیز به ویژه ورزش را به تعطیلی مطلق کشاند و آسیب‌های زیادی را به همه ما وارد کرد. در این مدت که به هیچ عنوان اجازه تمرینات گروهی را نداشتیم و الان هم نداریم، مجبوریم کنار بیائیم و به صورت انفرادی در خانه و یا فضای آزاد تمرینات مختصری را انجام دهیم تا دوباره به شرایط نرمال برگردیم. 3/5

خبرنگار: فریبا جلیل خانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: