مهدی شیری، مدافع راست پرسپولیس، در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا در خصوص بازی تیمش برابر فولاد خوزستان گفت: فولاد تیم خوب و با برنامه‌ای بود و با توجه به شرایطی که در جدول داشت برای کسب پیروزی مقابل ما به میدان آمد اما هر چه زمان بازی گذشت توانستیم توپ و میدان را در اختیار گرفته و فینال دیگری را در لیگ برتر با پیروزی پشت سر بگذاریم.

این مدافع سرخ‌ها در ادامه با اشاره به برخی حرف و حدیث‌هایی که پس از این دیدار در خصوص تک گل پرسپولیس از سوی فولادی‌ها مطرح شد، خاطرنشان کرد: همیشه پشت سر تیم ما و موفقیت‌هایمان حرف زیاد است. در مورد بحث داوری باید داوران صحبت کنند. آقای بیژن حیدری از بهترین داوران ایران هستند که قضاوت این بازی را برعهده داشتند و عملکرد خوبی را از خود نشان دادند.

شیری در مورد بازی برابر نفت مسجدسلیمان که می‌تواند قهرمانی پرسپولیس برای چهارمین سال متوالی را مسجل کند، خاطرنشان کرد: ما بدون شک بازی و کار سختی برابر تیم نفت مسجدسلیمان داریم. پس از برد برابر فولاد خوزستان، حالا تمام تمرکزمان روی این بازی است و امیدوارم با ادامه روند خوبی که داریم، در این دیدار هم بتوانیم برتری‌مان را بر حریف دیکته کرده و با دست پر به تهران بازگردیم.

مدافع ریزنقش سمت راست پرسپولیس ادامه داد: شاید بزرگترین حسرت فوتبالی امسال ما این باشد که بدون حضور و شور هواداران‌مان قهرمانی را جشن می‌گیریم. امیدوارم این بیماری منحوس کرونا هرچه زودتر تمام شود و تا با حضور هواداران در استادیوم‌ها روح اصلی فوتبال به پرسپولیس و سایر تیم‌ها و فوتبال بازگردد.

شیری با اشاره به خبر محرومیت شجاع خلیل‌زاده و چالشی که پرسپولیس در خط دفاع در غیاب او و بازیکنان مصدوم تیم با آن روبرو است، گفت: دست ما واقعا خالی است. شجاع بازیکن خوب و تاثیرگذاری برای ما محسوب می‌شود. من واقعا دلیل محرومیت او را نمی‌فهم. البته باید بگویم هر چقدر این مسائل برای ما پیش بیاید، عزم و اراده تیم ما برای قهرمانی بیشتر می‌شود. همه تیم در تلاش هستیم خلاء شجاع و دیگر بازیکنانی که نمی‌توانند در این دیدار پرسپولیس را همراهی کنند، احساس نشود. 4/5

خبرنگار: سمیه قدیری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: