محمود خوردبین، سرپرست اسبق پرسپولیس، در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا در خصوص قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر گفت: پرسپولیس مسیر سختی را طی کرد تا قهرمان شود اما تدابیر کادر فنی و تلاش مجموعه تیم و بازیکنان باعث شد این تیم با اقتدار قهرمانی دیگری را به نام خود به ثبت برساند. از این اتفاق خیلی خوشحالم و این قهرمانی را به همه عوامل باشگاه و هواداران پرسپولیس تبریک می‌گویم.

او در ادامه گفت: یحیی گل‌محمدی و همکارانش در کادر فنی عملکرد فوق‌العاده‌ای را در پرسپولیس داشتند و سهم درایت کادر فنی در موفقیت‌های تیم قابل ملاحظه است. 

خوردبین در مورد آینده‌ای که در انتظار پرسپولیس است، تصریح کرد: با توجه به شرایط تیم و اوضاع خوب روحی-روانی و فنی که بر تیم حاکم است اعتقاد من بر این است که ادامه این روند و قهرمانی در جام حذفی برای پرسپولیس دور از دسترس نیست و فکر می‌کنم این جام هم به کلکسیون افتخارات پرسپولیس اضافه خواهد شد.

پیشکسوت سرخ‌پوشان در ادامه با اشاره به اهمیت بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: اگر یحیی را ببینم توصیه‌ای به او خواهم داشت و در مورد حضور پرقدرت پرسپولیس در لیگ قهرمانان به او خواهم گفت شرایط آسیا با بازی‌های داخلی فرق می‌کند و تیم باید با تقویت بیشتر تیم و تدابیر ویژه‌ای خود را آماده کند تا این تیم بتواند در آسیا هم مثل بازی‌های داخلی خوش بدرخشد.

خوردبین در مورد حضورش در تمرین پرسپولیس و تقدیری که از او صورت گرفت، گفت: به دعوت افشین پیروانی سر تمرین حاضر شدم. به من محبت کردند و پیراهن شماره 14 که در زمان بازی‌ام در پرسپولیس می‌پوشیدم را به من هدیه دادند. از همه تشکر می‌کنم که به یاد من بودند. 3/5

 

C1EEC448-7660-4BE9-A875-2946B57670B6

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: