به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ پیروزی تیم فوتبال استقلال تهران مقابل پارس جنوبی جم فقط در صورتی می‌توانست امیدهای استقلال را برای کسب سهمیه آسیایی بیشتر کند که در بازی همزمان فولاد خوزستان نتواند از پس نساجی بربیاید.

فرهاد مجیدی که بی‌شک در حال سپری کردن سخت‌ترین و پر استرس‌ترین روزهای زندگی فوتبالی‌اش است، وقتی تیمش داشت با چنگ و دندان برای پیروزی در بازی سخت با پارس جنوبی می‌جنگید یک چشمش به مستطیل سبز شهر جم بود و یک چشمش به بازی ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر. حتی اگر استقلال می‌توانست برخلاف بازی قبلی پیروزی‌اش را حفظ کند، اگر نساجی از فولاد امتیاز نمی‌گرفت کار استقلال سخت‌تر می شد برای گرفتن سهمیه چون فولاد یک بازی عقب افتاده دیگر هم داشت و برد مقابل نساجی این تیم را به همراه استقلال، سپاهان و تراکتور 45 امتیازی می‌کرد.

درست در لحظاتی که جواد نکونام و شاگردانش داشتند برای شادی برد ارزشمند در خانه حریف و پاره نشدن نوار پیروزی‌هایشان آماده می‌شدند، تیم محمود فکری با کامبکی طلایی با 3 گل در دقایق 80، 90 و 96 باخت را با برد عوض کردند تا هم شایستگی خود و سرمربی کاربلدشان را به رخ بکشند هم حسابی دل استقلالی‌ها را شاد کنند.

فکری و شاگردانش که هفته گذشته استقلال را در ورزشگاه آزادی متوقف کرده و رنگ ناامیدی به آرزوهای استقلالی‌ها زدند، دیشب با پیروزی مقابل فولاد، استقلال را تبدیل به جدی‌ترین مدعی نایب قهرمانی لیگ کردند. اگر فولاد از بازی تساوی هم می‌گرفت، می‌توانست با پیروزی در بازی معوقه‌اش به رده دوم جدول برسد اما حالا شاگردان نکونام حتی اگر بازی معوقه‌شان را هم ببرند، باز به خاطر تفاضل گل کمتر به نسبت استقلال، نمی‌توانند به رتبه دوم جدول برسد.

حالا فرهاد مجیدی باید ممنون‌دار محمود فکری باشد که روزگاری مثل خود فرهاد بازوبند کاپیتانی استقلال را بر بازو داشته است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: