به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ دو تیم تراکتور تبریز و پیکان تهران در دیداری که سه امتیاز آن برای هر دو تیم حائز اهمیت بود به قضاوت رضا کرمانشاهی در استادیوم یادگار امام (ره) به مصاف هم رفتند.

دو تیم در دقایق ابتدایی به ارزیابی یکدیگر پرداختند و اولین خطر جدی را پیکان در دقیقه 15 روی دروازه تراکتور ایجاد کرد اما ضربه حجت حق‌وردی به اوت رفت.

پس از این حمله این شاگردان ساکت الهامی بودند که کنترل توپ و میدان را در دست گرفتند و صاحب چند موقعیت نصف و نیمه شدند که عملکرد هایراپتیان در این دقایق بهتر از حمله‌وران تبریزی بود.

در دقیقه 35 پیکان روی توپ ارسالی از کرنر دروازه تراکتور را باز کرد اما قبل از آن رضا کرمانشاهی خطای مهاجم پیکان روی مدافع تراکتور را گرفته بود.

در ادامه هم اتفاق خاصی رخ نداد تا دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن رفته و چشم به نیمه دوم بازی بدوزند.

در نیمه دوم و پس از جمله اولیه پیکان، این تراکتور بود که چند موقعیت را هدر داد که مهترین آن در دقیقه 52 بود که شوت پای چپ ناگهانی و راه دور سعید مهری به تیرک افقی دروازه پیکان اصابت کرد و با بدشانسی تراکتوری‌ها تبدیل به گل نشد.

دو دقیقه بعد پیکانی‌ها هم به تیر زدند تا دو تیم در تیر زدن هم مساوی شوند. خدابنده‌لو در پشت مدافعان تراکتور صاحب توپ شد اما شوتش به تیرک عمودی دروازه مظاهری اصابت داشت و دفع شد.

در دقیقه 58 پیکان روی اشتباه خط دفاعی تراکتور و مشخصا ایمان سلیمی یک بار دیگر تا یک قدمی گلزنی پیش رفت اما مظاهری  با واکنشی تماشایی توپ را دفع کرد و دروازه قرمزها را نجات داد.

در ادامه بازی کمی افت کرد اما هر چه به دقایق پایانی نزدیک می‌شدیم این تراکتور بود که بیشتر حمله می‌کرد و پیکان چشم به ضد حملات داشت.

در دقیقه 85 اشتباه هاراپتیان نزدیک بود کار پیکان را یکسره کند اما اشتباه بزرگ‌تر رضا شکاری سبب شد این موقعیت عالی از دست تراکتور بپرد و مهاجم این تیم در مقابل دروازه خالی توپ را به بدن مدافع پیکان زد.

سه دقیقه بعد روی ارسال حاج‌صفی، میثم تیموری برای تراکتور گل زد اما پرچم کمک داور به علامت آفساید بالا رفت تا این گل مردود شود.

حملات پایانی تراکتور هم ثمری نداشت تا این بازی با نتیجه زیان‌بار برای دو تیم به پایان برسد.

سعید مهری، ساکت الهامی (تراکتور) و علیرضا کوشکی، سیدمهران موسوی (پیکان) در این بازی از داور کارت زرد گرفتند.

عبدالله ویسی، سرمربی پیکان، هم در دقیقه 66 با کارت قرمز مستقیم داور از زمین اخراج شد. ویسی به دلیل اعتراض ابتدا کارت زرد گرفت ولی در ادامه به دلیل شدن اعتراضات با کارت قرمز مستقیم داور روبرو شد.

photo_2020-07-31_20-41-04

تراکتور تبریز: محمدرشید مظاهری، محمدرضا خانزاده، ایمان سلیمی، میثم تیموری، مهدی تیکدری، سعید مهری (61- رضا اسدی)، اکبر ایمانی، میلاد فخرالدینی (73- رضا شکاری)، احسان حاج‌صفی، مسعود شجاعی و ساسان انصاری

سرمربی: ساکت الهامی

پیکان تهران: آرام هایراپتیان، سیدمهران موسوی، حجت حق‌وردی، محمد ابراهیمی، سیدمحمد ستاری، محمد خدابنده‌لو (70- ماهان رحمانی)، امیرحسین کریمی، آرش قادری (87- حسین پورامینی)، علیرضا کوشکی، ابراهیم صالحی و شهریار مغانلو

سرمربی: عبدالله ویسی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: