محمود شافعی، بازیکن اسبق پرسپولیس، در گفت‌وگو با  خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا در خصوص شرایط حاکم بر لیگ برتر در این فصل گفت: لیگ امسال خیلی فرسایشی و سخت شده بود. 90 درصد تیم ها به خاطر طولانی شدن لیگ از نظر شرایط بدنی و فنی وضعیت خوبی نداشتند ولی در مجموع با توجه به اینکه 2-3 هفته جلوتر پرسپولیس قهرمان شده بود یک مقدار جذابیت بازی‌ها کم شده بود.

او در مورد شرایط یحیی گل‌محمدی در کادر فنی پرسپولیس گفت: یحیی  یک مربی ثابت شده، جوان، آینده‌دار، توانمند و اخلاق‌مدار است و با توجه به پیشینه مربیگری که در ذوب‌آهن و نفت داشته، توانایی‌های خود را نشان داده است. امیدوارم از این پتانسیل استفاده کنیم و فرصتی که در اختیار خیلی از مربی‌ها گذاشتیم در اختیار گل‌محمدی هم بگذاریم تا روند فنی و افتخاراتی که برای تیم‌های دیگر به دست آورده است، ادامه‌دار شود.

شافعی در مورد کاهش انگیزه بین پرسپولیسی‌ها پس از مسجل شدن قهرمانی این تیم تصریح کرد: با توجه به قهرمانی زودهنگام پرسپولیس، این تیم از نظر انگیزشی اشباع شده ولی امیدوارم با مدیریت خوب آقای مطهری و گل‌محمدی این مساله به زودی برطرف شود و پرسپولیس تمرکز خود را روی جام حذفی بگذارد و بتواند در آن جام هم قهرمانی را به دست آورده و فصل خوب خود را تکمیل کنند.

او در پایان گفت: به هواداران بابت صبوری‌شان و بابت قهرمانی‌شان تبریک می‌گویم. هوادارانی که در دنیا بی‌نظیرند و همیشه با حضورشان و با دلداری و دلگرمی‌شان باعث شدند این بازیکنان با جان و دل برای‌شان بازی کنند و مسئولان قدر این هواداران را بدانند. امیدوارم برای فصل بعد هم لیگ خوب و پویایی داشته باشیم و مردم  با لذت بردن از فوتبال به شادی هم برسند. 3/5

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: