پایان رافت، بازیکن اسبق پرسپولیس، در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به دربی پیش روی سرخابی‌ها گفت: بازی این 2 تیم در هر جامی که باشد، از حساسیت‌های زیادی برخوردار است و اعضای 2 تیم به خوبی شرایط را درک می‌کنند و می‌دانند بازی مهمی را پیش روی خود دارند. پیروزی هر یک از این تیم‌ها در این دیدار آنها را به جام قهرمانی نزدیک‌تر می‌کند و طبیعتا هر 2 تیم برای صعود به فینال تمام تلاش خود را به کار خواهند گرفت.

او افزود: نکته منفی این دیدار غیبت هواداران است که می‌توانست جذابیت‌های این بازی را بیشتر کند. با این وجود امیدوارم بازی جذابی را در این دیدار از هر 2 تیم شاهد باشیم.

پیشکسوت سرخ‌ها که سابقه گلزنی در دربی را نیز در کارنامه خود دارد، با اشاره به شرایط خاص دو تیم در آستانه این دیدار خاطرنشان کرد: دو تیم برای پیروزی در این دیدار انگیزه‌های زیادی دارند. استقلال برای کسب جام تلاش می‌کند و پرسپولیس هم می‌خواهد مثل فصل قبل هر دو جام را مال خود کند و این موضوع حساسیت‌های این بازی را دوچندان کرده است.

او در مورد پیش‌بینی‌اش از نتیجه این دیدار اظهار داشت: همان‌طور که گفتم دو تیم با شرایط خوبی برای این دیدار آماده شده‌اند ولی با احترامی که برای استقلال و هوادارانش قائل هستم، امیدوارم پرسپولیس در این بازی برنده شود و به فینال برسد تا بتواند با کسب جام دوم در این فصل، شادی هوادارانش را تکمیل کند.

رافت در پایان گفت: شرایط برای دو تیم سخت است و آنها نمی‌خواهند در آستانه بازی در لیگ قهرمانان آسیا بازنده دربی باشند و این مساله حساسیت‌ها را بالا می‌برد. البته به نظر من این دیدار می‌تواند محک خوبی برای پرسپولیس و استقلال در آستانه لیگ قهرمانان آسیا باشد. 3/5

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: