محمدرضا خلعتبری، مهاجم مازندرانی تیم شهرخودرو، در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا درخصوص تغییرات رخ داده در این تیم مشهدی اظهار داشت: شهرخودرو در لیگ نوزدهم تغییرات زیادی را تجربه کرد. بعد از رفتن یحیی گل‌محمدی، مجتبی سرآسیایی به عنوان سرمربی تیم انتخاب شد که با او خوب نتیجه گرفتیم اما اتفاقاتی بین ایشان و حمیداوی رخ داد که در نهایت تصمیم به جدایی گرفت. بعد هم سهراب بختیاری‌زاده سرمربی شد و در روزهای سختی باید شهرخودرو را هدایت می‌کرد. ما در هفته‌های پایانی لیگ بدشانس بودیم. مقابل تراکتور باید برنده می‌شدیم و در بازی با استقلال هم همه دیدند که دو گل تقدیم به این تیم شد. همین موضوع باعث عقب افتادن ما از کورس کسب سهمیه شد و امتیازات زیادی را از دست دادیم و در نهایت نتوانستیم سهمیه بگیریم.

مهاجم اسبق تیم ملی با اشاره به سرمربیگری سیدمهدی رحمتی در شهرخودرو گفت: برای تصمیم رحمتی احترام زیادی قائل هستم اما اگر من جای او بودم سرمربیگری شهرخودرو را قبول نمی‌کردم چون رحمتی در زمینه مربیگری تجربه‌ای ندارد. البته مهدی باهوش است و حتما باتوجه به داشته‌های شهرخودرو و شناختی که از بازیکنان و مجموعه تیم دارد همه چیز را سنجیده است. برای رحمتی که از بهترین دوستان من است بهترین‌ها را آرزو می‌کنم، چه در تیمش باشم و چه نباشم چون هنوز ماندنم در مشهد قطعی نیست. با شناختی که از رحمتی دارم می‌دانم او در هر کاری همه تلاشش را برای موفقیت می‌کند و پشتکار زیادی دارد. مجموعه باشگاه و شخص حمیداوی و بازیکنان هم از رحمتی حمایت و به او کمک می‌کنند تا اولین تجربه مربیگری خود را با موفقیت پشت سر بگذارد.

او با بیان اینکه رحمتی کار سختی در ابتدای راه مربیگری‌اش دارد، بیان کرد: هر فوتبالیستی که قصد مربیگری دارد باید از یک جایی کارش را شروع کند اما کار رحمتی در شهرخودرو دشوار است چون او باید با لیگ قهرمانان آسیا شروع کند و از صمیم قلب برایش آرزو می‌کنم نتایج خوبی بگیرد که در ابتدای راه از نظر روحی تقویت شود.

خلعتبری درباره اینکه آیا از سرمربیگری رحمتی در شهرخودرو با خبر بوده یا نه؟ افزود: رحمتی به من چیزی نگفت و در جریان نبودم که قرار است سرمربی شود. ناگهان متوجه شدم او چه تصمیمی گرفته و اگر زودتر می‌دانستم به او می‌گفتم کار سختی دارد و بیشتر فکر کند اما حتما مشاورانی دارد که برای گرفتن این تصمیم با آنها مشورت کرده است. در مجموع با شناختی که از مهدی دارم می‌دانم او همه چیز را سنجیده و این تصمیم را گرفته است

مهاجم شهرخودرو در پاسخ به این سوال که آیا شانسی برای موفقیت این تیم در لیگ قهرمانان آسیا قائل است یا نه؟ گفت: به صعود از گروه‌مان امید داریم و اگر 2 بازی پی در پی مقابل الشباب را ببریم کارمان برای صعود آسان‌تر می‌شود. الان هم تیم خوبی داریم و بچه‌ها سرحال و آماده منتظر آغاز بازی‌ها هستند.

او در پاسخ به این سوال که آیا قصد خداحافظی از فوتبال را دارد یا نه؟ تاکید کرد: خیر فعلا هیچ تصمیمی برای خداحافظی ندارم. تا وقتی شرایط خوبی داشته باشم بازی می‌کنم اما اگر روزی از نظر بدنی وضعیت خوبی نداشته باشم و احساس کنم آماده نیستم حتما فوتبال را کنار می‌گذارم. 4

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: