به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ پرسپولیس در حالی در شروع دوباره رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا قرار است برابر حریفان آسیایی خود به میدان برود که در مقایسه با آغاز این رقابت‌ها چهره‌اش تغییراتی داشته و نفرات جدیدی به جمع سرخ‌ها اضافه شده‌اند که تعدادی از آنها برای اولین‌بار حضور در این رقابت‌ها را تجربه می‌کنند.

گلری با تجربه آسیایی!

حامد لک، دروازه‌بان پرسپولیس، در حالی در اولین تورنمنت رسمی برای سرخ‌ها شانس حضور در ترکیب جدیدش را دارد که 4 سال قبل هم در این رقابت‌ها حضور داشت. لک در فصل 2015 در ترکیب قرمزهای تبریزی در این تورنمنت حضور پیدا کرد.

او با تراکتور طی 5 بازی که در مرحله اول حراست از دروازه تبریزی‌ها را برعهده داشت یک کلین‌شیت برابر تیم الاهلی امارات از خود به جای گذاشت. این در حالی بود که در بازی‌های بعدی در مجموع 8 بار دروازه‌اش را  برابر تیم‌هایی از عربستان، امارات و ازبکستان باز شد. البته این دوره دومین دوره حضور لک در آسیا محسوب می‌شد. او در رقابت‌های فصل قبل (2014) در 4 بازی در آسیا به میدان رفت که ماحصل آن 4 گل خورده و ثبت 2 کلین‌شیت برای تیم‌های العین امارات و الاتحاد عربستان بود.

دومین تجربه برای سرلک

در جمع نفرات جدید پرسپولیس، میلاد سرلک برای دومین بار است که این شانس را دارد تا در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا به میدان برود. سرلک که در فصل نقل و انتقالات از شهرخودرو به پرسپولیس پیوست، در حالی این شانس را دارد که با پیراهن پرسپولیس در این رقابت‌ها به میدان برود که در شروع این فصل از رقابت‌های لیگ قهرمانان، در ترکیب شهرخودرو در 2 بازی حضور ثابتی مقابل الهلال عربستان و پاختاکور ازبکستان داشت، هرچند آن 2 دیدار با شکست نماینده ایران به پایان رسید اما در نهایت حضور 180 دقیقه‌ای برای سرلک به ثبت رسید.

باتجربه‌های تازه‌وارد!

احسان پهلوان خرید جدید سرخ‌ها در حالی برای حضور در ترکیب پرسپولیس در ادامه لیگ قهرمانان آماده می‌شود که در ادوار گذشته در ترکیب تیم ذوب‌آهن حضور ویژه‌ای را در لیگ قهرمانان آسیا داشته و در این زمینه می‌توان او را بازیکن باتجربه‌ای نامید.

گل تماشایی احسان پهلوان در سال‌های نه چندان دور در ذوب‌آهن، هنوز از خاطره‌ها محو نشده است. این در حالی است که سعید آقایی نیز برای حضور در این رقابت‌ها شرایطی مشابه با پهلوان دارد و در سپاهان تجربیات خوبی در لیگ قهرمانان آسیا را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

بی‌تجربه‌های باتجربه!

سایر خریدهای پرسپولیس که شامل علی شجاعی، عیسی آل‌کثیر و آرمان رمضانی هستند و با وجود این که بازیکنان باتجربه‌ای در تیم‌های سابق خود محسوب می‌شدند اما در زمینه حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا بی‌تجربه هستند و بازی‌های پیش روی پرسپولیس فرصت خوبی است تا در این زمینه نیز تجربیات خوبی را کسب کنند. 3/5

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: