به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ حمید صادقی، سرمربی تیم هندبال مس کرمان، درباره آخرین وضعیت تیمش برای حضور در رقابت‌های لیگ برتر، عنوان کرد: مدتی است که تمرینات را استارت زدیم، خوشبختانه بازیکنان همه با انگیزه هستند و با نشاط تمرینات را دنبال می‌کنند، البته چند بازیکن مصدوم هم داشتیم که به تازگی به جمع تیم اضافه شدند.

او اضافه کرد: طبق اعلام فدراسیون از نیمه دوم مهرماه بازی‌های لیگ برگزار خواهد شد با این اوصاف ما زمان زیادی برای حضور قدرتمند در لیگ را نداریم بنابراین باید تلاش کنیم هرچه سریع‌تر تیم را به یک هماهنگی و آمادگی نسبی برسانیم.

سرمربی مس درباره شانس کسب سکو در فصل جدید رقابت‌های لیگ، گفت: ما فصل قبل قهرمان شدیم قطعا امسال هم از این هدف دور نخواهیم بود. البته به اعتقاد من هر تیمی که خودش را برای رقابت‌های لیگ آماده می‌کند در واقع به دنبال ارائه یک عملکرد خوب و یا قرار گرفتن روی سکو است. بی‌شک ما هم از این قاعده جدا نیستیم.

صادقی در پایان درخصوص نحوه برگزاری مسابقات توضیح داد: فدراسیون اعلام کرده بازی‌ها به صورت متمرکز در تهران برگزار خواهد شد. قطعا در این شرایط حاکم بر جامعه این شیوه مناسب‌ترین روش است هرچند که مشکلات خاص خودش را دارد اما باید کنار بیائیم تا ورزش و هندبال به تعطیلی نکشد. 3/5

خبرنگار: فریبا جلیل‌خانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: