به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ مهشید اشتری، عضو تیم‌ ملی تنیس روی میز کشور، درباره زمان شروع اردوهای تیم‌ ملی ، اظهار کرد: مجوز برگزاری اردوهای تیم‌ملی تنیس روی میز مدت‌ها پیش صادر شده است چراکه در مقایسه به سایر رشته‌‌ها، پینگ‌پنگ خیلی کم برخورد است اما به هر حال برگزاری و یا عدم برگزاری اردوها بستگی به برنامه‌ریزی فدراسیون و تصمیمی که آنها می‌گیرند دارد. البته احتمال دارد از اواسط مهر اردوها شروع شود اما هیچ خبر قطعی در این زمینه به بازیکنان داده نشده است.

او اضافه کرد: در این مدت هم ما بدون تمرین نبودیم، کادر فنی دورادور حواسش به نحوه تمرینات‌مان است. البته من خودم تا خرداد هیچ تمرینی نداشتم ولی الان شرایط فرق دارد و ممکن است هم بازی‌های لیگ را داشته باشیم و هم رقابت‌های جهانی در اسفند ماه برگزار شود. در این صورت ما هیچ بازی تدارکاتی نخواهیم داشت پس نیاز داریم اردو داشته باشیم و یا در بازی‌های لیگ بازی کنیم.

اشتری در مورد آخرین وضعیت تیمش برای حضور در لیگ برتر، گفت: دو سال است در تیم شهر بابک بازی می‌کنم. در این دو سال هم خوشبختانه همیشه روی سکو بودیم برای فصل جدید هم همین هدف را دنبال خواهیم کرد هرچند که امسال لیگ متفاوتی را در صورت برگزاری خواهیم داشت. 3

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: