به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ گل‌محمدی در نشست خبری بعد از بازی تیم‌های پرسپولیس و پاختاکور اظهار داشت: بازی خیلی مهمی را بردیم و توانستیم به فینال غرب آسیا برویم. بازی را خیلی خوب شروع کردیم و در ادامه حریف 10 نفره شد که این به نفع ما شد.

سرمربی پرسپولیس افزود: این باعث شد با گردش توپ و استفاده از نقاط مختلف زمین خوب بازی کنیم. در مجموع با اتفاقاتی که افتاد باید از بازیکنان که با جان‌فشانی و ایثارشان به این مرحله رسیدیم تشکر می‌کنم. با گردش توپ به گل‌های خوبی دراین بازی رسیدیم. بازیکنان در این مسابقات از خودگذشتگی داشتند و حقشان بود به اینجا برسند و انشاالله به فینال آسیا هم می‌رسیم.

یحیی ادامه داد: پیروزی را به هواداران تقدیم می‌کنیم که همواره انرژی مثبت داده‌اند. از خوشحالی آنها خوشحالیم و امیدواریم در نهایت به هدفی که داریم برسیم.

سرمربی سرخ‌پوشان درباره راز گلزنی این تیم گفت: به خاطر هدفی که شادی دل هواداران است بازیکنان تیم از جان مایه می‌گذارند. این بازیکنان، شایسته بهترین‌ها هستند. من خودم شخصا به آنها افتخار می‌کنم. امیدوارم این روند را تا پایان ادامه دهیم.

او درباره رمز گل نخوردن پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا تاکید کرد: هدف اصلی ما در تمام بازی‌ها این است که از دروازه دفاع کنیم و دفاع تیمی خوبی داشته باشیم. تیمی که خوب دفاع می‌کند و گل نمی‌خورد احتمال بردنش زیاد است. تمرکزی که بازیکنان برای بردن و گل نخوردن دارند خیلی زیاد است. این اصل را باید در فوتبال رعایت کرد که پرسپولیس آن را خیلی خوب انجام می‌دهد.

گل‌محمدی درباره بازی با النصر عربستان گفت: آنها تیم خیلی خوبی دارند و لیاقت حضور در فینال غرب را داشتند. النصری‌ها تیم خیلی خوبی از لحاظ تاکتیکی هستند. قطعا کارمان سخت خواهد بود. امیدوارم مقابل این تیم مثل بازی امروز و دیدارهای قبلی خوب بازی کنیم و دیدار آخر را با پیروزی در غرب قاره تمام کنیم.

سرمربی پرسپولیس افزود: البته می‌دانیم کار راحتی نیست و باید سخت کار کنیم. از امشب حریف را آنالیز و روی آنها خوب کار می‌کنیم. آنچه مهم است حفظ انگیزه‌های بازیکنان برای بازی کردن است.

گل‌محمدی راجع به ورود بازیکنان جدید به لیست بازیکنان پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی و جدایی نفراتی چون علیپور و بیرانوند گفت: خیلی دوست داشتیم با کسانی که فصل را تمام کردیم کار را در آسیا ادامه دهیم اما در هر صورت تصمیماتی گرفته شد که از تیم بروند یا نتوانستیم قراردادشان را تمدید کنیم. مشکلاتی بود اما باید بگویم بازیکنان جدید توانستند با قدیمی‌ها هماهنگ شوند. همه آنها در این راستا که به یک تیم بزرگ آمدند و در یک تیم بزرگ برای هدفی بزرگ کار می‌کنند قدم بر‌می‌دارند.

سرمربی پرسپولیس در پایان اظهار داشت: هماهنگی خوبی از لحاظ روحی و روانی ایجاد شده است. رفاقت خوبی بین بازیکنان ایجاد شده است. من از تمام بازیکنان تشکر می‌کنم که خیلی تلاش می‌کنند تا دل هواداران شاد شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: