به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، عبدالحمید احمدی، معاون امور فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در مراسم کمک های مومنانه فدراسیون بیان کرد: این فدراسیون با نام شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان گره خورده و یکی از مزیت های آن وجود فضای مقدس و معنوی است.

او ادامه داد: هر چه محیط ورزش، فرهنگی، معنوی و اخلاقی باشد در مسیر درستی قرار می گیرد. یکی از مهمترین مسئولیت های تمام مدیران ورزشی کشور حفظ این قداست و معنویت است. ورزش را نباید در برد و باخت خلاصه کرد چرا که ما از طریق آن پله های رشد، تعالی و کمال را طی می کنیم.

احمدی افزود: این فدراسیون الگویی برای ورزش کشور است. خوشبختانه با آغاز رزمایش همدلی، جامعه ورزش در جهت حمایت از خانواده های آسیب دیده از شیوع بیماری کرونا پیشگام بوده است. خوشحالیم که این افتخار را داریم همراه با سایر بخش های کشور در مسیر اجرایی شدن فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) گام برداریم.

معاون امور فرهنگی و توسعه ورزش همگانی گفت: از مجموعه همکارانمان در ورزش و مسئولان فدراسیون که در لبیک به فرمایشات رهبری در رزمایش کمک مومنانه حضور داشتند، تشکر و قدردانی می کنم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: