به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ مریم منظمی، نایب رئیس بانوان فدراسیون وزنه برداری، درباره تاریخ شروع اردوهای تیم‌ ملی بانوان برای حضور در  مسابقات قهرمانی آسیا اظهار کرد: طبق اعلام فدراسیون جهانی مسابقات قهرمانی آسیا قطعا برگزار خواهد شد اما اینکه این مسابقات به میزبانی کدام کشور خواهد بود و یا در چه تاریخی برگزار می‌شود هیچ خبری به فدراسیون‌ها اعلام نشده اما بر اساس همین خبر هم طبق جلسه‌ای که داشتیم قرار شد برنامه‌های آماده‌سازی تیم ملی را هرچه سریع‌تر شروع کنیم.

او ادامه داد: طبق برنامه‌ریزی که صورت گرفته ما در سه مرحله اردوهای تیم‌ ملی را برگزار خواهیم کرد. اولین مرحله این اردوها از نیمه آبان آغاز خواهد شد. البته که برای حفظ سلامتی بازیکنان و کادر فنی تصمیم داریم تعداد محدودی از بازیکنان را برای اولین مرحله دعوت کنیم. آخرین اردوی ما هم متصل به اعزام ملی‌پوشان خواهد بود.

منظمی در خصوص برگزاری مسابقات لیگ گفت: برگزاری لیگ در برنامه‌های فدراسیون بود اما با وضعیتی که الان کرونا به وجود آورده اصلا به صلاح نیست که بخواهیم رویدادی را در این خصوص داشته باشیم. بنابراین امسال قطع به یقین در بخش بانوان شاهد برگزاری لیگ نخواهیم بود. 3

خبرنگار: فریبا جلیل خانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: