به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ اسماعیل خلیل‌زاده، عضو هیات مدیره استقلال در رابطه با جلسه برگزار شده با حضور پیشکسوتان گفت: به دستور وزیر ورزش و جوانان جلسه‌ای با جمعی از پیشکسوتان به منظور استفاده از راهبردهای آنان برگزار و بنده هم به دنبال فرصتی برای استفاده از راهبردهایشان و انتقال اطلاعات و برطرف کردن مشکلات باشگاه بوده‌ام.

او در خصوص حضور محمود فکری به عنوان سرمربی استقلال اظهار داشت: همه بزرگان و شرکت‌کنندگان جلسه در رابطه با بهترین انتخاب باشگاه استقلال برای سرمربیگری تیم اتفاق نظر داشتند و من سرمربیگری استقلال را به ایشان تبریک می‌گویم و برای‌شان آرزوی موفقعیت دارم.

خلیل‌زاده درباره کمبود یک عضو هیات مدیره گفت: احمد مددی در حال حاضر سرپرستی باشگاه استقلال را به عهده دارد، کمبود عضو هیات مدیره از جهتی در وظیفه ما نیست و در حوزه اختیارات مجمع است و مجمع باید تصمیم بگیرد که آیا امکان اضافه شدن فرد جدید به ما وجود دارد یا ندارد؟

او درباره عدم جذب بازیکن و کمبود وقت و کار سخت سرمربی تیم نسبت به سایر رقبا بیان کرد: راهی جز باز کردن پنجره‌ها و جذب بازیکن نداریم و این موضوع  باید در کمتر از چند روز آینده اتفاق بیفتد.

خلیل‌زاده در خصوص حمایت وزارت ورزش و جوانان از 2 باشگاه استقلال و پرسپولیس و همچنین برنامه وزارت برای خصوصی‌سازی آنها عنوان کرد: وزارت ورزش و جوانان حمایت و پیگیری کامل دارد و فکر می‌کنم باشگاه استقلال در کمتر از 2 ماه به سمت کشف قیمت و فروش سهام خواهد رفت. 3/5

خبرنگار: علی شفیعی‌جم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: