به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ کریم بوستانی، مربی اسبق استقلال، درباره وضعیت آبی‌پوشان پایتخت برای حضور در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر عنوان کرد: استقلال تیم خوبی است و حتی در زمان حضور فرهاد مجیدی هم پتانسیل خوبی داشت و اگر به نظرم در لیگ قهرمانان آسیا با بدشانسی و اشتباهات داوری مواجه نمی‌شد توانایی رسیدن به فینال آسیا را هم داشت.

او با اشاره به حضور محمود فکری در کادر فنی استقلال ادامه داد: استقلال برای این فصل هم مهره‌های خوبی دارد و با حضور فکری هم به نظر می‌رسد اتفاق‌های خوبی برای آبی‌پوشان رخ بدهد. به هر جهت فکری مربی خوبی است و کارنامه قابل قبولی دارد. در گذشته هم برای استقلال بازی کرده و همه این موارد در کنار هم می‌تواند یک سال خوب را برای آبی‌ها رقم بزند.   

پیشکسوت فوتبال گفت: هواداران استقلال سال‌هاست منتظر جام هستند و اگر واقعا حواشی دوباره سراغ این تیم نیاید و با همین روند ادامه دهند امسال از مدعیان اصلی قهرمانی خواهند بود. من معتقدم تیم‌هایی مانند استقلال و پرسپولیس آنقدر بزرگ و پرطرفدار هستند و واقعا هم ظرفیت قهرمانی دارند اما همیشه آسیب بزرگ را از حاشیه‌ها دیدند نه ترکیب تیم و یا سایر موارد. 3

خبرنگار: فریبا جلیل‌خانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: