میلاد فخرالدینی، مدافع تیم تراکتور تبریز، در خصوص بازی دوستانه تراکتور مقابل تیم امید تراکتور به خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا گفت: خدا را شکر بازی خوبی بود و با برد ما همراه شد و توانستیم اهداف تاکتیکی سرمربی را اجرا کنیم. شرایط‌مان روز به روز بهتر می‌شود و بچه‌ها به هماهنگی لازم می‌رسند. امیدوارم این موضوع ادامه‌دار باشد و بتوانیم در لیگ برتر و جام حذفی و رقابت‌های آسیایی نتیجه بگیریم.

او در خصوص اینکه به نظرش تراکتور چه رتبه‌ای را در لیگ کسب خواهد کرد؟ ادامه داد: از الان نمی‌شود رتبه را مشخص کرد. امسال تیم خوب و سرسختی داریم و بازی‌های خوبی از تراکتور خواهید دید.

مدافع تراکتور درباره عدم حضور هواداران‌شان، که همیشه یک پوئن مثبت برای آن‌ها محسوب می‌شود، عنوان کرد: وقتی هوادار باشد مخصوصا داخل خانه انگیزه ما دو برابر می‌شود. هواداران ما حتی برای بازی‌های خارج از خانه هم می‌آمدند اما الان به خاطر کرونا نمی‌توانند حضور پیدا کنند و شرایط سخت‌تر از قبل شده است.

فخرالدینی در مورد بازی هفته اول لیگ مقابل نفت مسجدسلیمان افزود: فکر می‌کنم بازی با نفت مسجدسلیمان از بازی‌های سخت لیگ است زیرا تیم‌ها روی هم شناختی ندارند. تیم‌های جنوبی همیشه خوب و پر قدرت ظاهر می‌شوند اما امیدوارم این بازی را با پیروزی پشت‌سر بگذاریم. 2/5

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: