مهدی جابری در ابتدا با معرفی خودش به گروه ورزشی خبرگزاری برنا گفت: متولد ۱۲ آبان ۱۳۶۴ هستم و ۱۳ سال است در کلاس ۱۰۰۰ سی سی مسابقه می‌دهم و جز سه بار، در مابقی مسابقات قهرمان شدم. 

او در پاسخ به این سوال که چگونه در تمام مسابقات قهرمان شده؟ ادامه داد: به لطف خدا و تلاش و پشتکار و تیم فنی که دارم و با برنامه‌ریزی‌هایی که برای مسابقات در نظر می‌گیریم خدا کمک می‌کند و همیشه اول می شوم. 

این موتورسوار درخصوص مسابقات برون مرزی عنوان کرد: در مسابقات آسیایی مقام های دومی و چهارمی دارم، من به‌طور شخصی در دبی هم مسابقه دادم و در تمرینی که داشتیم بهترین تایم‌شان را زدم.

او درخصوص اینکه چرا بی‌مهابا و نترس مسابقه می‌دهد؟ گفت: نه اینگونه نیست، به هر حال هر کسی ترس دارد ولی من چون به این ورزش به شدت علاقه‌مند هستم و آدرنالین من را بالا می‌برد کمی ترس را از من دور می‌کند ولی باید از ترس هم دور باشی تا بتوانی به نحو احسن از آن مسابقه لذت ببری و نتیجه کامل را بگیری.

جابری که رکورد سرعت ایران را شکسته در این باره افزود: بله در پیست من ۲۷۶ کیلومتر سرعت در ۴۰۰ متر دارم و رکورد را زدم. رکورد قهرمانی‌های کل کلاس ۱۰۰۰ سی سی را به جز سه مسابقه که یک‌بار زمین خوردم، یکبار هم موتورم خراب شد و پنجم شدم ولی ادامه دادم و قهرمان سال شدم و در یک مسابقه هم نفر دوم شدم، زدم. از این طرف در پیست درگ با موتور ۳۳۰ کیلومتر رکورد سرعت دارم. 3

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: