به گزارش برنا؛ رشید مظاهری دروازه‌بان فصل گذشته تراکتور بعد از اینکه قراردادش را به صورت یک‌طرفه فسخ کرد به استقلال پیوست. مظاهری در حالی با استقلال وارد مذاکره شد که باشگاه تراکتور اصرار داشت این دروازه‌بان کار غیرقانونی انجام داده و فسخ یک‌طرفه با تیم تبریزی مشکل دارد. بعد از پیوستن مظاهری به استقلال، تراکتوری‌ها عصبانی‌تر شدند و مدعی بودند چون مظاهری 2 فصل دیگر با این باشگاه قرارداد دارد، پیوستن او به استقلال قانونی نیست.

در تاریخ 17 شهریور بود که باشگاه تراکتور از مظاهری به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کرد و مستندات خود را برای محکوم کردن این دروازه‌بان ارائه داد. با این وجود مظاهری با اطمینان از محق بودن خود در تمرینات استقلال شرکت کرد.

در ماه‌های اخیر و بعد از شکایت تراکتورسازان از مظاهری بارها اخبار ضدونقیض درباره سرنوشت این پرونده منتشر شد. برخی منابع خبری از اعلام رای به سود مظاهری خبر می‌دادند اما مسئولان تراکتور هم در مصاحبه‌های خود با اطمینان می‌گفتند رای به سود آنها خواهد بود.

با این وجود و در حالی که بیشتر از 2 ماه از شکایت باشگاه تراکتور از رشید مظاهری گذشته اما هنوز تکلیف این پرونده مشخص نشده است. حتی یک هفته هم از لیگ برتر سپری شده اما مظاهری و استقلال هنوز تکلیف خود را نمی‌دانند. این بلاتکلیفی طولانی باعث شد دروازه‌بان استقلال سرانجام بی‌طاقت شود و با انتشار متنی تند اعتراض خود را به اعلام نشدن رای پرونده‌اش با تراکتور ابراز کند.

مظاهری به خوبی می‌داند این بلاتکلیفی طولانی هم در استقلال به ضررش تمام می‌شود هم در تیم ملی. او هفته اول لیگ را از دست داد و با وجود آمادگی بالا نتوانست برای تیمش به میدان برود و در صورت اعلام نشدن رای پرونده مظاهری تا پایان هفته، این دروازه‌بان بازی هفته دوم استقلال را هم از دست می‌دهد. تاخیر دو ماه و نیمه در اعلام رای پرونده مظاهری اتفاقی عجیب است که قطعا مسئولان فدراسیون و کمیته انضباطی باید پاسخگوی آن باشند.

از طرف دیگر مظاهری این نگرانی را هم دارد که اگر رای به سود او نباشد مدت زمان زیادی را هم باید برای درخواست حکم تجدیدنظر منتظر بماند و این اتفاق می‌تواند او را از تیم ملی هم دور کند. این همه تاخیر برای پرونده‌ای که طرفین آن همه مستندات را ارائه داده‌اند عجیب است و فدراسیون‌نشین‌ها هم تاکنون روشنگری درخصوص این موضوع انجام نداده‌اند.

قطعا در این پرونده استقلال و مظاهری بیشتر از باشگاه تراکتور متضرر شده‌اند و فدراسیون باید پاسخگوی این بلاتکلیفی طولانی باشد. 2

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: