وحید فاضلی، سرمربی تیم نساجی مازندران، درخصوص تساوی تیمش مقابل تراکتور به خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا گفت: بازی فوتبال است و هر اتفاقی در آن می‌افتد. 20 دقیقه اول بازی حریف مالکیت توپ را در دست داشت و طبق برنامه‌ای که داشتیم در 15 دقیقه دوم می‌خواستیم تیم حریف را از جلو پرس کنیم و توپ‌گیری داشته باشیم که به برنامه‌مان هم رسیدیم. ما در 15 دقیقه دو موقعیت خوب داشتیم که در یک سوم دفاعی آن‌ها به دست آوردیم و اینکه به هر حال به گل هم رسیدیم. در نیمه دوم هم می‌توانستیم بازی را کنترل کنیم ولی متاسفانه روی خطاهایی که گرفته شد عقب‌نشینی کردیم و گل خوردیم در حالی که طبق گفته کارشناسان گل حریف آفساید بوده است.

او درخصوص عملکرد داوری ادامه داد: اشتباهات داوری اجتناب‌ناپذیر است و اشتباهات داوری همیشه هست ولی امیدواریم کمتر از ناحیه داوری ضربه بخوریم و کل تیم‌ها کمتر ضربه بخورند ولی در کل این اشتباهات با آوردن VAR می‌تواند حل شده و به ما کمک کند. ما هزینه زیادی برای ویلموتس کردیم و این روش خیلی به فوتبال ما کمک کند.

سرمربی نساجی مازندران درخصوص صحبت‌های علیرضا منصوریان درمورد میزبانی تیم نساجی عنوان کرد: من نمی‌دانم! من شاگرد هستم و تجربه یکسری مسائل را ندارم و تفکرمان را روی کار خودمان گذاشتیم و روی مسائل حاشیه‌ای تمرکز نکردیم که ببینیم میزبانی خوب بوده یا بد! تمرکزمان روی کار فردی است و در ادامه شاید باتجربه‌تر شده و روی این مسائل تمرکز کنم!

او درخصوص اینکه زمانی که  نساجی مازندران را از محمود فکری تحویل گرفت فکر می‌کرد بتواند در این حد موفق باشد؟ گفت: به لطف خدا و شخصیتی که الان بازیکنان دارند سعی می‌کنم اقتدار تیم را حفظ کنم و امیدوارم تلاش‌ها ادامه پیدا کند و رتبه خوبی کسب کنیم. من با فکری کار کردم ولی نیاز بود خودم مستقل شوم و به توانایی بچه‌ها و خودم ایمان داشتم و کار را شروع کردم و ان‌شاءالله با عنایت خدا روز به روز خوب و بهتر شویم.

فاضلی در پایان درباره بازی هفته آینده با سایپا افزود: ما برای هر بازی برنامه جداگانه‌ای داریم و بازی به بازی پیش می‌رویم تا استراتژی خوبی مقابل تیم‌ها نشان دهیم چون نساجی ساختار خوبی چه از لحاظ تاکتیکی و چه شخصیتی دارد. امیدوارم فوتبال ما روز به روز به صورت حرفه‌ای‌تر جلو برود و همه ما چه مربیان و چه بازیکنان به سمت مسائل فنی برویم و نه مسائل حاشیه‌ای. 3

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: