معصومه جهانچی، سرمربی تیم فوتبال بانوان ملوان انزلی، درباره برد تیمش مقابل سارگل بوشهر در هفته نخست لیگ برتر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا اظهار کرد: بازی سختی را در پیش داشتیم اما خوشبختانه با توجه به اینکه کسب سه امتیاز بازی برای ما بسیار حائز اهمیت بود موفق شدیم برد خوبی را به دست بیاوریم. ملوان در فوتبال بانوان یک تیم قدیمی و بسیار با سابقه است به همین دلیل انتظارها از این تیم بالاست و این کار را برای ما دشوارتر می‌کند.

او افزود: امسال هم شرایط به‌خاطر کرونا متفاوت بود و هم تیم ما دیر بسته شد و به‌طبع تمرینات گروهی دیرتر از همیشه استارت خورد. همین مسئله باعث شد آن هماهنگی که مدنظرمان بود را نداشته باشیم ولی با این حال به تک تک بازیکنانم ایمان دارم و امیدوارم بتوانیم در گروهی که هستیم با نتیجه خوب به پلی‌آف صعود کنیم و یک قدم به قهرمانی نزدیک باشیم.

جهانچی درباره تغییر ساعت بازی‌ها گفت: این فصل هم شکل برگزاری تغییر کرده و در دو گروه مجزا بازی می‌کنیم و در نهایت هم پلی‌آف را خواهیم داشت و در کنارش ساعت بازی‌ها هم تغییر کرده است. وقف شدن با تغییرات در ابتدا دشوار است ولی به هر جهت تصمیم فدراسیون است و ما هم اجرا می‌کنیم. با این شرایط باید کنار آمد چون برگزاری لیگ اهمیت دارد و بهتر است که به‌جای تعطیل کردن به دنبال برگزاری مناسب آن باشیم. 3

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: