به گزارش برنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، یاسین سلمانی، هافبک میانی تیم ملی جوانان در خصوص اردوی تاجیکستان گفت: خوشبختانه شرایط ما در این اردو از نظر امکانات تمرینی همچنین اقامتی بسیار خوب است و دو بازی هم برابر تیم جوانان تاجیکستان در پیش داریم که می تواند به ما کمک کند. امیدواریم در این دو مسابقه عملکرد خوبی داشته باشیم و به نتیجه مطلوب دست یابیم همچنین کادر فنی به اهداف خودشان برسند.

حسین نخودکار نیز درخصوص وضعیت این اردو گفت: خوشبختانه از هر نظر خصوصا شرایط اقامتی، زمین تمرین، غذای خوب و استراحت مناسب وضعیت اردو عالی بوده و بچه ها در بهترین شرایط قرار دارند. ما اردوهای خوبی پیش از این در ایران داشتیم و حالا برای انجام دو مسابقه تدارکاتی مقابل تاجیکستان آماده می شویم که می تواند به ما کمک کند.

احمد جلالی، مدافع تیک اظهار داشت: خوشبختانه اعضای تیم از شرایط و امکانات از هر نظر خصوصا وضعیت هتل، امکانات وتمرینات رضایت کامل دارند و شرایط بسیار خوبی در اینجا داریم. تاجیکستان هم حریف خوبی است و سابقه دیدار با این تیم را داشته ایم. امیدوارم بتوانیم از این بازی به خوبی استفاده کنیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: