به گزارش برنا؛ وحید فاضلی در نشست خبری پیش از دیدار فردای تیمش مقابل پرسپولیس گفت: پرسپولیس نایب قهرمان آسیا بوده و نیازی به تعریف من ندارد. تیم ما آماده این بازی است. طبق قولی که داده بودم تلاش می‌کنیم تیم سختکوش زمین باشیم. پیاده کردن تفکرات تاکتیکی و برنامه‌های‌مان مهم است و اینکه بازی آبرومندانه‌ای مقابل پرسپولیس انجام دهیم.

وی ادامه داد: 6 بازی انجام داده‌ایم و 12 نیمه را پشت سر گذاشتیم. در این 12 نیمه، دو نیمه بد مقابل سپاهان و مس رفسنجان داشتیم. این مسئله نشان می‌دهد روند خوبی داشته‌ایم و بازیکنان خوبی داریم. 4 هفته اول نتایج خوبی گرفتیم و این بازیکنان بودند که نتایج خوب را رقم زدند. همین جا اعلام می‌کنم که به بازیکنان ایمان دارم. از هوادارانی که در این چند روز حمایت کردند، تشکر می‌کنم و امیدوارم پاسخگوی حمایت‌شان باشم.

فاضلی در مورد فشردگی مسابقات لیگ اظهار داشت: به لحاظ فیزیولوژی، آمادگی تیم‌ها در سطح بالایی نیست. این فشردگی به همه تیم‌ها ضرر می‌زند. مطمئن باشید آمار آسیب‌دیدگی‌ها بالا می‌رود. این فشردگی کمک خاصی به فوتبال ایران نمی‌کند. باید ببینیم چه چیزی باعث پیشرفت ما می‌شود، هر چند زحمت می‌کشند که مسابقات را برگزار کنند.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران با اشاره به نتایج تیمش تصریح کرد: بازیکنان می‌دانند در برد مقابل آلومینیوم اراک و نفت مسجدسلیمان و دو شکست اخیر چه فرآیندی طی شده است. مهم این است که آن را رد کنند. بازیکنان بزرگ به ما خیلی کمک کرده‌اند. نفراتی چون حامد شیری، روزبه‌ شاه‌علی‌دوست، مجتبی بیژن و ... در این روزها باید بزرگی خود را نشان دهند، همانطور که قبلا نشان داده‌اند. این بازیکنان عصای دست من بودند و امیدوارم نساجی فردا بازی خوبی و مقتدری مقابل پرسپولیس ارائه کند.

فاضلی در پاسخ به این سؤال چه صحبتی با هواداران نساجی دارد، گفت: در ابتدای صحبت‌هایم از هواداران تشکر کردم. صبر جامعه ما پایین آمده است. اگر تیم امید ایران به المپیک صعود نمی‌کند یا تیم ملی قهرمان جام ملت‌ها نمی‌شود، علتش برنامه‌ریزی کوتاه مدت است. از هواداران واقعی نساجی می‌خواهم به هوش باشند. کسانی هستند که می‌خواهند کشتی را سوراخ کنند. شاید خیلی‌ها بخواهند وحید فاضلی را بزنند. در فوتبالی که امیر قلعه‌‌نویی پرافتخارترین مربی لیگ را می‌زنند، اشکالی ندارد من را بزنند، اما با نساجی کاری نداشته باشید. نساجی تیمی است که هواداران متعصبی پشت‌شان ایستاده است.

وی عنوان کرد: تا می‌توانید من را بزنید، اما با نساجی کاری نداشته باشید. سال‌ها در فوتبال هستم و همه می‌دانند هر جایی بودم تأثیرگذار بودم. از هیچ‌کس و هیچ جنبنده‌ای در این کره خاکی ترسی ندارم و برای نساجی می‌جنگم. روز اول گفتم تردید تماشاگران را به باور تبدیل می‌کنم. در فضای پرفشار رشد کردم و هر جا بودم فشار روی من بوده است. آدمی بوده‌ام که در این فضاها رشد کرده‌ام. امیدوارم هواداران واقعی شرایط را درک کنند و به خاطر نساجی کمک حال تیم‌شان باشند. نساجی بیشترین تغییرات را داشته و پیاده کردن تاکتیک‌ها به خصوص تاکتیک‌های دفاعی زمان‌بر است. هواداران نگران نباشند و ما می‌جنگیم و مطمئنا بیشتر از هر کسی به ایرادها اشراف داریم. مطمئن باشید کشتی نساجی به ساحل آرامش می‌نشیند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: