به گزارش برنا،‌ جیسون فرگوسن رئیس تور حرفه ای های اسنوکر جهان که فردی کاملا شناخته شده در این رشته محسوب می شود  در واکنش به عکس بازیکنان ایرانی و پیامی که محمد کماح رئیس کنفدراسیون بیلیارد و اسنوکر قاره آفریقا در صفحه فیس بوک خود منتشر کرده با اشاره به رئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس کشورمان نوشت:
 
«من فکر می کنم رئیس فدراسیون آنها ، آقای اسکندری مردی بزرگ، با ذهنی باز برای توسعه ورزش است. او تفکری پویا و خوش بین دارد که من شدیدا طرفدار کارهای او هستم».
 
پیام فرگوسن به عنوان رئیس تور حرفه ای ها نشان می دهد روابط خوبی در زمینه روابط بین الملل فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس کشورمان با سازمان های جهانی در این رشته شکل گرفته است و آنها شرایط فدراسیون کشورمان را بررسی می کنند و از شرایط و موفقیت های آن در منطقه و جهان رضایت کامل دارند.
 
لازم به توضیح است حضور حسین وفایی و سهیل واحدی  در تور حرفه ای ها نام جیسون فرگوسن را به نامی آشنا برای خانواده اسنوکر و بیلیارد ایران تبدیل کرده است که این امر باعث آشنایی بیشتر مردم خوب کشورمان با بخش حرفه ای ها و شناخت افراد سرشناس اسنوکر در دنیا شده است.
 
فدراسیون کشورمان در رشته اسنوکر رتبه دوم مردان و در بخش بانوان درجایگاه نهم قرار دارد.
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: