به گزارش برنا، مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان در رده سنی جوانان کشور جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، جمعه شب در بندرانزلی به پایان رسید و چهره هشت تیم صعود کننده مشخص شد.

از گروه یک این رقابت‌ها، تیم‌های شهرداری گنبد (۶ برد و ۱۶ امتیاز)، شهرداری ارومیه (۵ برد و ۱۵ امتیاز)، لبنیات هراز آمل (۴ برد و ۱۱ امتیاز) و شهرداری قزوین (۳ برد و ۸ امتیاز)، رتبه‌های اول تا چهارم جدول گروه را بعد از پایان مرحله مقدماتی در اختیار گرفتند و به مرحله پلی‌آف صعود کردند.

در گروه یک، تیم‌های خاتم اردکان، شهداب یزد و آذرباتری ارومیه با کسب یک پیروزی و به ترتیب ۵، ۴ و ۴ امتیاز از راه‌یابی به مرحله بعد بازماندند.

در گروه دوم مرحله مقدماتی نیز تیم فولاد مبارکه سپاهان با ۶ برد و ۱۶ امتیاز صدرنشین شد و تیم‌های شهرداری ورامین (۵ برد و ۱۵ امتیاز)، سایپا تهران (۴ برد و ۱۲ امتیاز) و پیکان تهران (۳ برد و ۹ امتیاز) در جایگاه‌های دوم تا چهارم جدول گروه قرار گرفتند و به مرحله پلی‌آف صعود کردند.

در این گروه، تیم‌های هورسان رامسر، فولاد سیرجان و راه‌یاب ملل کردستان با یک پیروزی و به ترتیب ۴، ۴ و ۳ امتیاز در رتبه‌های پنجم تا هفتم قرار گرفتن و از راه‌یابی به مرحله بعد بازماندند.

 

نتایج آخرین روز دور مقدماتی به قرار زیر است:

سایپا تهران یک – شهرداری ورامین ۳

راه‌یاب ملل کردستان ۲ – فولاد مبارکه سپاهان ۳

شهداب یزد یک – شهرداری ارومیه ۳

خاتم اردکان ۲ – شهرداری قزوین ۳

شهرداری گنبد ۳ – لبنیات هراز آمل صفر

فولاد سیرجان صفر – پیکان تهران ۳

برنامه مرحله پلی‌آف لیگ برتر جوانان که امروز (شنبه) با چهار دیدار پیگیری می‌شود، به قرار زیر است:

فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – شهرداری قزوین

شهرداری ارومیه – سایپا تهران

شهرداری ورامین – لبنیات هراز آمل

شهرداری گنبد – پیکان تهران

تیم‌های برنده دیدارهای فوق، به مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر جوانان صعود خواهند کرد که روز یکشنبه هفتم دی‌ماه با دو دیدار پیگیری خواهد شد. روز دوشنبه نیز دیدار رده‌بندی و فینال این رقابت‌ها برگزار خواهد شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: