به گزارش برنا، یدالله اکبری، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال، در گفت‌وگو با سایت رسمی این باشگاه مطالبی را عنوان کرد که به شرح زیر است:

- محمود فکری فردی شناخته شده‌ای است. من با او همبازی بودم و می‌دانم چقدر با تعصب است و مطمئنم این تعصب را به تیمش هم انتقال داده است. وظیفه من و بقیه پیشکسوتان حمایت از اوست. البته قبول دارم استقلال دلچسب بازی نمی‌کند ولی قطعا با تدابیر کادر فنی و همت بازیکنان هماهنگ‌تر خواهیم شد و ان‌شاءالله سال خوبی را هواداران خواهند دید. 

- بازی خیلی سختی برابر گل‌گهر داریم. البته ما استقلال هستیم و باید پیروز شویم. من مطمئنم این انگیزه در تیم هست که پیروز این میدان شویم. کادر فنی به خوبی از حساسیت این بازی اطلاع دارند. 

- با آمدن دیاباته، شجاعیان، اسماعیلی و نادری دست کادر فنی خیلی باز می‌شود. دیاباته یک بازیکن بین‌المللی است و اگر به تیم اضافه شود، خیلی به کار ما می‌آید. 

- امیدوارم آقای مددی موفق باشند. تغییرات مدیریتی در استقلال متاسفانه خیلی زیاد است و امیدوارم ثبات ایجاد شود. باید به مدیران فرصت داد. این همه تغییر برای استقلال خوب نیست. امیدوارم آقای مددی چند سال باشند. در گذشته مدیران استقلال چند‌ سال حضور داشتند و این به ثبات تیمی کمک می‌کرد. ان‌شاءالله همه از مددی حمایت کنند تا استقلال نه تنها در ایران بلکه در آسیا هم به موفقیت برسد. امیدوارم با تلاش مدیرعامل و هیات مدیره، استقلال این فصل کمتر دچار مشکل شود. از آقای مددی هم می‌خواهم از پیشکسوتان بهره ببرد و از آن‌ها مشورت بگیرد تا ان‌شاءالله استقلال دل هواداران را شاد کند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: