به گزارش برنا، میکل آرتتا پس از پیروزی ۳ بر یک شنبه شب تیمش مقابل چلسی در هفته پانزدهم لیگ برتر انگلیس که اولین برد این تیم بعد از هشت بازی و ۵۵ روز انتظار بود، به خبرنگاران گفت: نتیجه مهمترین اتفاق امروز بود. ما واقعاً به این پیروزی نیاز داشتیم. در هشت هفته اخیر برای کسب نتیجه واقعاً بدشانسی آوردیم و به همین دلیل این بازی برای ما فرصت بسیار مهمی بود. از سوت آغاز، شما می‌توانستید انگیزه و انرژی برای کسب پیروزی را در بازیکنان ما ببینید.

آرتتا افزود: روحیه تیم قبل از بازی هم مثبت بود، چون واقعاً برای کسب این برد اشتیاق داشتیم. من هم از بازیکنانم راضی‌ام و برای هواداران خوشحال. خب به هر حال ما چندین هفته آنها را ناامید کردیم و امروز یک روز خوب برای‌شان ساختیم. زمانی که به حریف پنالتی دادیم (پنالتی که برند لنو سنگربان آرسنال آنها را مهار کرد و مانع از دومین گل چلسی شد) باورم نمی‌شد. این همان بازی فوق‌العاده‌ای است که فوتبال نام دارد و همیشه می‌تواند شما را غافلگیر کند.

سرمربی اسپانیایی آرسنال که تیمش اکنون به رده چهاردهم جدول رسیده، ادامه داد: این پیروزی بزرگی برای ماست. ما از نتایج اخیرمان سرخورده بودیم البته نه از عملکردمان. بازیکنان‌مان تحت فشار بودند، همینطور هواداران. هیچ چیزی شیرین‌تر از این نیست که دربی لندن را مقابل چلسی در باکسینگ‌دی (اولین هفته لیگ برتر پس از کریسمس) نیست. امیدواریم این پیروزی یک نقطه عطف برای تیم ما باشد. خوشحالیم که بازی را بردیم، چون می‌توانم تصور کنم که هواداران از نتایج اخیرمان چقدر ناراحت بودند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: