به گزارش برنا، سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک و تعدادی از اعضای هیات اجرایی این نهاد امروز(یکشنبه) در محل فدراسیون هندبال حضور یافت و با علیرضا پاکدل رئیس این فدراسیون دیدار کرد.

در این بازدید، دکتر کیکاووس سعیدی دبیرکل، عبدی افتخاری عضو هیات اجرایی، بهداد سلیمی مشاور رئیس کمیته ملی المپیک و مسئول امور المپین ها و پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی، دکتر صالحی امیری را همراهی کردند و در ابتدا علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال گزارشی از عملکرد این فدراسیون و وضعیت موجود هندبال کشور ارائه کرد و سپس روسای کمیته ها و اعضا فدراسیون نقظه نظرات خود را ارائه کردند. در این دیدار الله کرم استکی لژیونر هندبال کشورمان و همچنین مهدی بیجاری ملی پوش سابق تیم ملی کشورمان نیز حضور داشتند.

سپس دکتر سید رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک با ابراز امیدواری نسبت به آینده هندبال ایران سخنانی در این خصوص اظهار کرد.

در پایان نیز دکتر صالحی امیری از الله کرم استکی، مهدی بیجاری و علی اکبر ریاحی با اهدای هدیه ای تقدیر کرد و علریضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال نیز با اهدای تندیس فدراسیون هندبال به رئیس کمیته ملی المپیک از حماتیت های وی از رشته هندبال تقدیر و تشکر کرد و همچنین پاکدل در این دیدار با اهدای هدیه ای به علی اصغر رحیمی عضو هیات اجرایی کمیته ملی المپیک را تقدیر کرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: