مهرداد هدایتیان، بازیکن پارس جنوبی جم، درخصوص شرایط تیمش در رقابت‌های دسته اول لیگ آزادگان به خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا گفت: خدا را شکر شرایط خیلی خوبی داریم اما هنوز کار خاصی انجام ندادیم و امیدوارم خدا کمک‌مان کند و همین روند را ادامه دهیم.

او درخصوص شرایط کلی لیگ یک و نزدیک بودن تیم‌ها به هم ادامه داد: قطعا همه تیم‌ها برای صعود بازی می‌کنند و شرایط خیلی سخت است. ما هم قطعا خیلی دوست داریم دوباره کاری کنیم که این تیم به لیگ برتر برگردد.

این بازیکن درباره کارکردن زیر نظر محمد نصرتی گفت: کار کردن با آقای نصرتی خیلی خوب است و ما بازیکنان با او خیلی راحت هستیم. آقای نصرتی رابطه خوبی با بازیکنان دارد و از نظر فنی هم که عملکرد او خیلی خوب است. چه زمانی که فوتبال بازی می‌کرده و چه الان که سرمربی است از نظر اخلاقی و فنی همیشه خوب بوده و همه جوره برای تیم زحمت می‌کشد وقطعا جواب زحماتش را می‌گیرد.

او در پاسخ به این سوال که چرا تصمیم گرفت از فولاد جدا شود و به لیگ یک برود؟ گفت: نشد که امسال در فولاد بمانم و برای این تیم آرزوی موفقیت دارم.

هدایتیان در پایان درخصوص دو گلی که در بازی قبلی تیمش زد گفت: وظیفه من این است که گل بزنم و برای موفقیت تیم بجنگم. درست است که من گل زدم اما بقیه بچه‌ها هم زحمت کشیدند و من توانستم ضربه آخر را بزنم. 3

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: