به گزارش برنا؛ دکتر مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان به مناسبت دهمین سالگرد تشکیل وزارت ورزش و جوانان پیامی صادر کرد.

متن پیام دکتر سلطانی‌فر به شرح ذیل است:

جوان مظهر بالندگی، پویایی و ورزش نشانگر حرکت و تکاپوست و آنچه این دو را در کنار هم قرار می‌دهد سرزندگی، اراده برای بدست آوردن موقعیت‌های بالاتر و تلاش برای ساختن آینده‌ای بهتر است.

از آغاز فعالیت دولت تدبیر و امید، تمامی عزم و توان خود را به کار بسته‌ایم تا وزارت ورزش و جوانان که به واسطه فعالیت در دو حوزه جوانان و ورزش با تمامی آحاد مردم عزیز سرزمین‌مان در ارتباط است بتواند گامی موثر برای جامعه هدف خود بردارد و در راه توسعه، پیشرفت، اقتدار و سربلندی ایران اسلامی نقش آفرینی کند.

این وزارتخانه که توسعه ورزش در حوزه‌های همگانی، قهرمانی، حرفه‌ای و بانوان، تحکیم معنویت، ارزش‌های اخلاقی و منش پهلوانی، ارتقای هویت دینی، انقلابی و ملی، تقویت مسئولیت‌پذیری، بهبود و اصلاح سبک زندگی جوانان منطبق بر ارزش‌های اسلامی - ایرانی را از اهداف متعالی خود می‌داند و برای تحقق آنها تلاش می‌کند.

بی‌شک هر قدمی که برداشته‌ایم جز با حمایت بی‌دریغ و بیانات راهگشای رهبر معظم انقلاب اسلامی و رئیس محترم جمهوری، همراهی کارکنان وزارت ورزش و جوانان و نهادهای تابعه، همکاری صمیمانه و مستمر نهادها، نظرات کارشناسان در حوزه‌های مختلف نظام مقدس جمهوری اسلامی و همدلی اصحاب رسانه میسر نبود.

اکنون که دهمین سالگرد تشکیل وزارت ورزش و جوانان را پشت‌سر می‌گذاریم، از تلاش مجموعه خدوم همکارانمان در تمامی استان‌ها، فدراسیون‌ها و نهادهای تابعه و جامعه گرانقدر جوانان و ورزش سپاسگزارم و از خداوند متعال توفیق روزافزون برای خدمت به کشور عزیزمان را خواستارم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: