سعید رجبی، عضو تیم تکواندو شهرداری ورامین، درباره میزان آمادگی خود برای حضور در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا اظهار کرد: وضعیت کلی تیم خوب است هر چند به‌خاطر شیوع کرونا مدت‌ها از از هر تمرین گروهی و مسابقه‌ای دور بودیم ولی تمرینات انفرادی که اکثر بازیکنان داشتند باعث شده که آمادگی نسبی داشته باشیم. امیدوارم با وجود کرونا بتوانیم لیگ پویا و جذابی را داشته باشیم.

او با اشاره به شانس قهرمانی شهرداری ورامین در رقابت‌های لیگ برتر گفت: شهرداری ورامین تیم خوبی است و خیلی خوب نسبت به سایر تیم‌ها هزینه می‌کند که به نظرم همین موضوع هم باعث شده که اکثر ملی‌پوشان و یا بازیکنان مطرح با حضور در  این تیم در رقابت‌های لیگ حاضر می‌شوند. تیم ما هم امسال در حال حاضر بازیکنان خوبی مانند سروش احمدی، میرهاشم حسینی و ... را در کنار خود دارد و البته کادر فنی بسیار حرفه‌ای هم این تیم را هدایت می‌کند که به اعتقاد من مجموع همه این موارد می‌تواند یک تیم قوی و محم را راهی لیگ کند. ما برای قهرمانی آمدیم و قطعا برای تحقق هدف‌مان هم تلاش لازم را خواهیم کرد.

دارنده مدال طلای بازی‌های آسیایی جاکارتا در رابطه با شکل برگزاری مسابقات افزود: نحوه برگزاری مسابقات به صورت متمرکز قطعا مزایا و معایب خودش را خواهد داشت و بیشتر شبیه به مسابقات قهرمانی کشور و یا انتخابی تیم ملی است تا لیگ برتر، ولی در کل برای ما فرقی ندارد مهم این است که بازی کنیم.

رجبی درخصوص فسخ قرارداد مهدی خدابخشی با شهرداری ورامین گفت: من هم این موضوع را شنیدم که خدابخشی با شهرداری فسخ کرده ولی دقیق در جریان نیستم و شاید هم خبر درست نباشد. 3/5

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: