حسین کلانی، مهاجم اسبق تیم پرسپولیس، در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به شرایط این روزهای پرسپولیس اظهار داشت: تیم شرایط بدی ندارد و باید همه نفرات تمام تمرکز خود را به ادامه لیگ برتر معطوف کنند تا شرایط تیم به روزهای عادی بازگردد.

پیشکسوت پرسپولیس افزود: در شرایط فعلی همه باید از یحیی گل‌محمدی حمایت کنند. او باید بداند تنها نیست و بدون توجه به حواشی تمام تمرکز خود را به موفقیت فنی تیم معطوف کند. در حال حاضر تیم شرایط بدی ندارد. تساوی‌های اخیر هم به دلیل مشکلات قبلی و خستگی ناشی از فینال لیگ قهرمانان بود و این موضوع کم‌کم به دست فراموشی سپرده می‌شود. پرسپولیس بازی‌های سنگینی را پشت‌سر گذاشته و کم کم این موضوع برطرف شده و تیم دوباره به هماهنگی قبلی رسیده و روی ریل موفقیت قرار می‌گیرد.

کلانی با تاکید بر حفظ آرامش برای پرسپولیسی‌ها اظهار داشت: شاید این روزها در برخی رسانه‌ها و در فضای مجازی صحبت‌ها و اظهاراتی علیه پرسپولیس انجام شود اما نه مربیان و نه بازیکنان و نه هواداران نباید به این مسائل توجه کنند. بهترین‌های فوتبال این مملکت را در پرسپولیس داریم و در کنار این نیروهای خوب هواداران فهیمی داریم که ارزش کار و موفقیت‌های قبلی پرسپولیس را به خوبی درک می‌کنند و می‌دانند پرسپولیس تحت چه شرایط و مشکلاتی توانست به فینال برسد و اگر هم نتوانست با جام برگردد ناشی از بدبیاری آنها بود. حالا هم اتفاقی رخ نداده و همه ما تحت هر شرایطی کنار یحیی هستیم و از او حمایت می‌کنیم و از همه پرسپولیسی‌ها می‌خواهم که این حمایت را از کادر فنی داشته باشند.

مهاجم سال‌های دور پرسپولیس درمورد بازی‌های مهمی که شاگردان گل‌محمدی پیش‌رو دارند گفت: برای پرسپولیس اتفاث خاصی رخ نداده و ان‌شاءالله که با ارائه نمایشی خوب برابر سپاهان، برد خوبی را از این دیدار کسب می‌کنند و پس از آن نیز بچه‌ها با تمام قوا برای پیروزی در دربی تلاش خواهند کرد. 3/5

خبرنگار: سمیه قدیری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: