احمدرضا زنده‌روح، هافبک گل‌گهر سیرجان، درخصوص شرایط تیمش پس از باخت مقابل استقلال تهران به خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا گفت: برای استقلال احترام قائل هستم اما به غیر از دقایق ابتدایی بازی واقعا ما از تیم حریف سرتر و برتر بودیم و توپ و میدان را در اختیار داشتیم و به خاطر از دست رفتن تمرکز در دقایقی بازی را واگذار کردیم اما مطمئن باشید جبران خواهیم کرد. 

او که برابر استقلال پشت ضربه پنالتی ایستاد و آن را تبدیل به گل کرد و گویا این موضوع باعث ناراحتی منشا شده بود زیرا او دوست داشت خودش پنالتی را گل کند و تعداد گل‌هایش را افزایش دهد، در این خصوص عنوان کرد: بحث و ناراحتی پیش نیامد به‌ هر حال کادر فنی تصمیم گیرنده این است که چه کسی ضربه پنالتی را بزند و من هم طبق خواسته مربیانم پشت توپ ایستادم و توانستم گل بزنم ولی ناراحتم از اینکه گلزنی‌ام منجر به برد گل‌گهر نشد. 

زنده‌روح درباره دیدار با آلومینیوم اراک افزود: فاصله زیادی تا بازی با آلومینیوم باقی است و می‌توانیم به خوبی تمرین و ریکاوری کنیم و فقط به کسب برد در این دیدار فکر می‌کنیم. به هرحال گل‌گهر تا به این جای کار مدعی نشان داده و ما می‌خواهیم این روند را تداوم ببخشیم. 3

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: