به گزارش برنا، ابراهیم صادقی بعد از شکست مقابل شهرخودرو در نشست خبری، اظهارداشت: تا قبل از اینکه گل بخوریم بازی خوبی بود. حتی از نظر موقعیت، ما موقعیت گل بهتری نسبت به شهرخودرو داشتیم اما بعد از گل روند بازی برای ما خوب نبود و حتی حریف موقعیت‌های دیگری داشت که دروازه‌بان ما خوب عمل کرد.

او افزود: ترکیب جدیدی که امروز استفاده کردیم در مجموع روز خوب تیم ما نبود. نبود 3 بازیکن اصلی و باتجربه تاثیرگذار بود مخصوصا زمانی که عقب افتادیم. ما تجربه اینکه در بعضی از بازی‌ها عقب بیفتیم داشتیم، در آنجا بازیکنان باتجربه بهتر بازی را مدیریت کردند، به گل رسیدیم و توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم.

سرمربی سایپا خاطرنشان کرد: امروز نبود حسین ماهینی، محسن مسلمان و فریبرز گرامی به نظرم در تیم تاثیرگذار بود. بازیکنانی که بازی کردند جوان بودند و بعد از گل نتوانستند خود را جمع کرده و به بازی برگردند. در مجموع روز خوبی نداشتیم. به رحمتی و شهرخودرو تبریک می‌گویم. امیدوارم در آینده و بازی‌های بعدی بتوانیم جبران کنیم.

صادقی درباره اینکه میانگین هر 2 بازی یک گل زده دارید و نگران این موضوع نیستید، گفت: در هر صورت همان طور که گفتید در گلزنی خوب نبودیم. بازیکنان خط جلوی ما بیشتر جوان هستند مخصوصا در 3 بازی گذشته قبل از این بازی در ایجاد موقعیت خوب بودیم اما تبدیل به گل نکردیم. روی این موضوع کار می‌کنیم. تلاش این است با تمرین روی نقطه ضعف‌ها کار کنیم. می‌دانید که گل زدن بیشتر ذاتی است.

سرمربی سایپا در پاسخ به سوالی درباره تغییر سیستم، عنوان کرد: بعد از گل خوردن تغییر سیستم دادیم و با 2 فوروارد بازی کردیم. در ضد حمله موقعیت‌هایی دادیم که دروازه‌بان ما خوب عمل کرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: