محمد مهری در گفت‌وگو با خبرگزاری برنا:

چهار میلیون هزینه بنزین کردیم/ چرا ما اسپانسرهایی مثل مرسدس بنز نداریم؟!

قهرمان دو دوره مسابقات اتومبیلرانی کشور از عنوان قهرمانی‌اش دفاع کرد.

محمد مهری، قهرمان دو دوره اتومبیلرانی، درخصوص مسابقه اتومبیلرانی سرعت که به تازگی برگزار شد به خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا گفت: به‌خاطر کرونا یک‌سال مسابقات ما تعطیل بود و اولین راند مسابقات جمعه‌ای که گذشت برگزار شد من از استان خراسان رضوی شرکت کردم و 24 سال است که در این رشته فعالیت می‌کنم حدود 12 سال است که در مسابقات کشوری شرکت می‌کنیم و عناوین زیادی کسب کردیم و من فکر می‌کنم از استان ما و تیم ریسمان تنها استانی هستیم که بیشترین مقام‌ها را کسب کرده‌ایم.

او که توانسته از عنوان قهرمانی خود در مسابقه اخیر دفاع کند ادامه داد: تیم ما توانست در کلاس 2000 جی تی مقام اول را کسب کند که راننده اش خودم بودم . 

قهرمان اتومبیلرانی اضافه کرد: جا دارد از فدراسیون تشکر کنم و آقای مقصودی به عنوان سرپرست به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی آمده است. برگزاری یک مسابقه اتومبیلرانی معضلات و مشکلات خودش را دارد و مسئولان خیلی همت کردند و می‌توانم بگویم برای برگزاری یک مسابقه قسمت‌های زیادی باید هماهنگ شوند.

او در ادامه صحبت‌هایش افزود: به نوعی ما در این رشته همه هزینه ها را شخصی پرداخت می‌کنیم و هیچ اسپانسری نداریم در حالیکه در تمام دنیا مسابقات با اسپانسر جلو می‌رود همانطور که می‌دانید شرکت‌های بزرگی مثل فراری، مرسدس بنز، پورشه وغیره اسپانسر ورزشکاران می‌شوند اما در اینجا ما خودمان باید ماشین بخریم و تمام هزینه‌هایش را پرداخت کنیم. من اگر بخواهم به یک مورد اشاره کنم باید بگویم ما در این هفته ده بار بنزین به قیمت چهار میلیون تومان خریدیم و فقط بالای 40 میلیون تومان پول بنزین دادیم و این فقط یک قلم از هزینه‌های ماست. 

مهری گفت: کسانی که در این رشته شرکت می‌کنند واقعا عاشق هستند و از جان و دل مایه می‌گذارند. باید قدر ورزشکاران‌مان را بدانیم و به فرهنگ رانندگی کمک کنیم برای چه ما باید در کشت و کشتار در رانندگی در دنیا حرف اول را بزنیم؟ بالاخره اتومبیل جزئی از خانواده محسوب می‌شود چون اگر یک روز ماشین نباشد ممکن است کل زندگی یک نفر فلج شود پس نوع استفاده از آن را باید بلد باشیم. اینها چیزهای تخصصی هست که متاسفانه در ایران توجهی به آن نمی شوند و ثمره‌اش هم تصادفات و اتفاقات ناگواری هست که می‌بینید. اتومبیل رانی می‌تواند این فرهنگ را خیلی گسترش دهد. 3

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار ورزشی

    اخبار برگزیده