ناصر محمدخانی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا درخصوص بازی پرسپولیس برابر استقلال اظهار داشت: پرسپولیس در این دیدار با گل  زودهنگام غافلگیر شد ولی در طول بازی حاکم مطلق بود و می توانست از برتری عددی خود استفاده کند و پیروزی شیرینی را به دست آورد اما در نهایت این دیدار با تساوی به پایان رسید و پرسپولیس از کسب برد خوبی محروم ماند.

پیشکسوت پرسپولیس افزود: احمد نورالهی در این دیدار دو فرصت ایده ال برای گلزنی داشت که اگر در ضربات آخر دقت می کرد پرسپولیس می توانست با نتیجه 4 بر یک استقلال را شکست دهد. متاسفانه احمد که در این بازی خیلی خوب دوید و تلاش کرد نتوانست بازی خوب خود را با گلزنی تکمیل کند. واقعا حیف شد. من اصلا از این نتیجه راضی نیستم. پرسپولیس در این بازی مستحق پیروزی بود اما بازهم به حقش نرسید.

مهاجم سال‌های دور پرسپولیس درخصوص گلزنی عبدی و امیری در این دیدار گفت: این که مهاجمان پرسپولیس در این دیدار موفق به گلزنی شدند، اتفاق خوبی بود. در این مدت فشار روحی زیادی به این بازیکنان وارد بود و فکر می کنم با این 2 گل، فشار زیادی که روی این نفرات بود، برداشته شده و به اصطلاح این گل ها برای شان خوش یمن خواهد بود.

محمدخانی در پایان تصریح کرد: هرچند پرسپولیس در این دیدار به حقش نرسید و باید برنده این بازی می شد اما نمایش خوب پرسپولیس در دربی نشان داد که این تیم اگر در بازی های آینده هم مثل دربی فوتبال بازی کند، شک نکنید که دوباره قهرمان لیگ برتر خواهد شد. 4

خبرنگار: سمیه قدیری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: