به گزارش برنا؛ حامد پاکدل، مهاجم تیم فوتبال آلومینیوم اراک درخصوص کسب تساوی در دیدار با ذوب آهن که در آخرین لحظات با گل خودش صورت گرفت، گفت: در بازی که باید می بردیم به تساوی رضایت دادیم و خوشحالم که گل تساوی را از روی نقطه پنالتی زدم. ما تا قبل از بازی با استقلال در خیلی از بازی ها باخت نداشتیم و اگر بحث داوری نبود باید استقلال را می بردیم و انشاالله از دیدار بعدی دوباره استارت بردها را می زنیم.

او درخصوص 5 گله شدنش ادامه داد: جا دارد از آقای خطیبی تشکر کنم که با انتخاب یک سیستم هجومی این فرصت را به ما می‌دهد که راحت‌تر گلزنی کنیم. وظیفه دارم گل بزنم و هرچه تعداد گل‌هایم بیشتر باشد به همان میزان خوشحال تر هستم.

پاکدل در پاسخ به این سوال که آیا رقیب اصلی‌اش در آقای گلی منشا است یا خیر گفت: من از رقابت کردن خوشحالم ولی دغدغه اش را ندارم. منشا هم خوب کار کرده و 9 گل زده و اگر مبتلا به کرونا نمی‌شدم و آن دو-سه هفته را حضور داشتم قطعا تعداد گل هایم بیشتر بود. تنها چیزی که به آن فکر می‌کنم این است که بتوانم به نوعی به تیمم کمک کنم و بازیکن موثری باشم.

او درخصوص دیدار پیش‌رو با گل‌گهر سیرجان افزود: گل گهر تیم خوبی است اما ما هم از آنها امتیاز می گیریم تا به روند خوب مان برگردیم. 3/5

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: